
Overzicht
9,6
12 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Sikkes Makelaardij o.g.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Aankoop
Verkoop
begeleiding van aan- en verkooptrajecten van onroerend goed
Certificaten
VastgoedCert
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
- J.M.C. SikkesNVM Register Makelaar (Directeur)
- J.D. SikkesNVM Register Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 12 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 62% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Jeroen Sikkes was in het oriënterende gesprek heel duidelijk, ook over vragen van mij. Zo heeft hij zijn werk ook gedaan; duidelijk en op ieder moment informerend.
Een verkoper
•10,0
Top makelaar! Professioneel, betrouwbaar en denkt mee. Het hele proces van ons huis verkopen verliep zorgeloos. De makelaar was betrokken, duidelijk en altijd snel antwoord. Zeker aan te raden, voor de koop en verkoop van je woning.
Een verkoper
•9,5
Het contact verliep soepel en snel. Duidelijke uitleg over het proces. Het was een zeer snelle verkoop en ook de afspraken zijn snel gepland en gedaan.
Kantoorgegevens
1098 AM Amsterdam
- Ma08:30 - 17:00
- Di08:30 - 17:00
- Wo08:30 - 17:00
- Do08:30 - 17:00
- Vr08:30 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten