office-banner
Hallie & Van Klooster Makelaardij Logo

Hallie & Van Klooster Makelaardij

Eerst de mens, dan de stenen.

Overzicht

9,6

138 beoordelingen

18

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Hallie & Van Klooster Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Verhuur

  • Taxaties

  • Aankoop


Specialisaties

Nieuwbouw, Expat makelaar

Certificaten

NWWI

VastgoedCert

NRVT

Talen

Nederlands, Engels

Omschrijving

Bij Hallie & Van Klooster weten we al meer dan 30 jaar waar de goede huizen staan, wat de leuke buurten zijn en waar er binnenkort iets wordt verkocht, gebouwd of gerenoveerd. We hebben een kantoor in Westerpark en op IJburg, een wijk waar we sinds dag één niet meer weg te denken zijn en waar we de #1 makelaar zijn.

Onze makelaars zijn goed in aankoop, verkoop, verhuur, nieuwbouwprojecten en taxaties en zijn koning in het maken van de match. Want wat maakt voor jou een huis tot een thuis? Het draait in ons vak eerst om mensen leren kennen en pas daarna om het vinden van een huis. Bij Hallie & Van Klooster zeggen we daarom altijd 'eerst de mens, dan de stenen'. Gelukkig hebben we verstand van beide, zodat we steeds de kloppende combinatie weten te maken.

Aarzel niet om contact op te nemen, we helpen je graag verder.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Ontzettend tevreden bij de begleiding van Hallie & Van Klooster Makelaardij vanwege Janiska. Janiska had een goed beeld van de markt, en een goede strategy. Ook verliep de communicatie erg prettig en gaf zij tijdig updates.”

Medewerkers

  • Annemiek van der Wielen - NVM Register Makelaar
    Annemiek van der WielenNVM Register Makelaar
  • Wouter van de Ridder - NVM Register Makelaar
    Wouter van de RidderNVM Register Makelaar
  • Janiska Wilms - NVM Makelaar
    Janiska WilmsNVM Makelaar
  • Barbara de Rijk - NVM Makelaar
    Barbara de RijkNVM Makelaar
  • Remco van Twisk - NVM Makelaar
    Remco van TwiskNVM Makelaar
  • Annabelle de Jonge - NVM Makelaar
    Annabelle de JongeNVM Makelaar
Beoordelingen gemiddelde
9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 138 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 48% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Ontzettend tevreden bij de begleiding van Hallie & Van Klooster Makelaardij vanwege Janiska. Janiska had een goed beeld van de markt, en een goede strategy. Ook verliep de communicatie erg prettig en gaf zij tijdig updates.

  • Een koper

    10,0

    Wij raden iedereen Hallie & van Klooster aan! Noëlle Wapstra begeleidde ons bij de aankoop van ons eerste huis en we hadden het echt niet zonder haar willen doen. Ze heeft ons met een grote glimlach en ontzettend veel deskundigheid door elke stap van het soms toch best onoverzichtelijke en spannende proces begeleid. Ze is scherp, denkt altijd mee en reageert meteen. Je kan haar op elk moment bereiken en niets is haar te veel. Ook op de kleinste details let ze, wat ons heel veel vertrouwen gaf. Wat wij misschien wel het fijnste vonden, was haar openheid en spontaniteit. Ze was echt persoonlijk betrokken. Ze zag ons niet als haar zoveelste cliënt, maar nam echt de tijd om te kijken naar wie wij waren en wat bij ons paste. Daardoor maakte ze het hele proces niet alleen een stuk makkelijker, maar ook echt leuk.Voor de verkoop of aankoop van ons volgende huis zouden we Noëlle zonder twijfel weer bellen. En eigenlijk was het hele team waanzinnig. Ook Remco heeft ons meerdere keren zo fijn geholpen. We gaan ze nog missen! Dus twijfel gewoon niet en schakel de hulp in van Hallie & van Klooster. Wij geven ze 10 uit 10!

  • Een verkoper

    10,0

    Wouter and Nöelle did an excellent job leading the sale of my apartment in Amsterdam. It is clear that Hallie & Van Klooster Makelaardij has deep expertise in the Amsterdam real estate market which was showcased at every step of the sale process. From the initial meeting, the data-driven approach to setting the asking price, all the way to the purchase and transfer deeds. I wholeheartedly recommend them!

Alle beoordelingen (138)

Kantoorgegevens

Frederik Hendrikstraat 84
1052 HX AMSTERDAM
  • Ma08:30 - 17:30
  • Di08:30 - 17:30
  • Wo08:30 - 17:30
  • Do08:30 - 17:30
  • Vr08:30 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media