Overzicht
9,5
215 beoordelingen
11
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met MAKELAAR BERT. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Na veel werkervaring binnen de makelaardij in Amsterdam geloven wij dat dit veel beter kan en moet. We begrijpen dat ieder mens anders is, persoonlijke aanpak en actief meedenken staat bij ons voorop.
Specialisaties
Expat makelaar
Certificaten
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Een Funda gebruiker, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Bert JonkerNVM Register Makelaar (Directeur)
- Bas SmitNVM Makelaar
- Kim Meeuwisse NVM Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 215 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 94% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een Funda gebruiker
•Verkoper•10,0
16 jul. 2025
We zijn heel tevreden met de verkoop van ons huis. Simpelweg een supermakelaar met echte aandacht voor de klanten. Dankjewel Bas!
16 jul. 2025
Mevr. Doves
•Verkoper•8,8
10 jul. 2025
Karlijn heeft mij begeleid tijdens het verkoop proces van mijn appartement. Ik wilde snel schakelen en snel de markt op. Ze heeft gedaan binnen haar mogelijkheden wat ze kon om dit te realiseren. Duidelijke communicatie en goede verkoopstrategie. Goed bereikbaar. Dank!
10 jul. 2025
Een Funda gebruiker
•Koper•9,0
9 jul. 2025
Het contact met de makelaar liep soepel. Erg vriendelijk en kundig. Bereikbaar voor een korte of lange vraag en neemt de tijd om te helpen.
9 jul. 2025
Kantoorgegevens
1053GT Amsterdam
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media