

Overzicht
9,7
39 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Jansen Smit Makelaars en Taxateurs. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Certificaten
NWWI,
VastgoedCert,
NRVT
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Erik Smit
Tim Braspenning
Alazne Zwarthoed
Richard Jansen
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 39 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 74% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,0
Een hele fijne makelaar om mee samen te werken. Erik reageerde snel op vragen en het mooiste was dat de kopers van mijn appartement zo enthousiast waren over Erik. Dat maakt vaak wel net het verschil!
Een koper
•9,5
Ik heb een hele fijne tijd gehad bij Tim. Het is ons gelukt om binnen 1 maand een zeer goede woning te vinden voor een goede prijs.
Een koper
•10,0
Richard heeft ons van A tot Z bijgestaan in het proces. Hij wist over het huis ook de nodige extra informatie. Zonder hem hadden we dit fijne huis waarschijnlijk niet gehad.
Kantoorgegevens
1098 BJ AMSTERDAM
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoOp afspraak
Sociale media