

Metropool Makelaars
Dé verkoopmakelaar van metropool AmsterdamOverzicht
9,8
58 beoordelingen
5
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Metropool Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Specialisaties
Woningfotografie, Expat makelaar
Certificaten
VastgoedCert,
NRVT,
NWWI
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
- Mascha LangelaanNVM Assistent-makelaar
Leif PetersenNVM Register Makelaar- Julia MiddelkoopCommercieel Medewerker
- Noor de JongCommercieel Medewerker
- Jasper BohleMakelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 58 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 80% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,3
Leif, Mascha en collega's hebben uitstekend werk geleverd als makelaar. Ze zetten een stap extra om de woning tip top te presenteren en nemen ruim de tijd om potentiële kopers warm te maken voor de woning en van informatie te voorzien. Na het bieden leveren ze ook een goede service met betrekking tot de koopovereenkomst en contact met koper en notaris. Ik kan hen zeker aanrader.
Een verkoper
•10,0
Professioneel en betrokken van begin tot eind, de makelaar had veel marktkennis. De samenwerking als zeer prettig ervaren.
Een verkoper
•10,0
Metropool Makelaar helped us sell our house in Diemen. From the first contact, we felt we were in good hands. The team was kind, professional, and truly committed to achieving the best result for us. Mascha’s advice was especially helpful in making our home look more welcoming. Overall, it was a smooth and pleasant experience, and we would strongly recommend Metropool Makelaar. Thanks again!
Kantoorgegevens
1182 GP Amstelveen
- Ma09:00 - 18:00
- Di09:00 - 18:00
- Wo09:00 - 18:00
- Do09:00 - 18:00
- Vr09:00 - 18:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media