office-banner
Van der Meer Makelaars Logo

Van der Meer Makelaars

Beter resultaat door méér tijd en aandacht
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,6

89 beoordelingen

16

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Van der Meer Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

  • Verhuur

  • Aanhuur


Specialisaties

Woningfotografie, Nieuwbouw, Recreatie, Beleggen

Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Nederlands, Engels, Duits

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Van der Meer makelaars is hèt vertrouwde adres waar een directe, persoonlijke en klantgerichte aanpak voorop staat. We beloven u geen gouden bergen, maar geven een eerlijk advies en professionele begeleiding. Vanuit onze vestigingen in Noordwijk, Katwijk en Lisse bedienen wij de gehele Duin- en Bollenstreek.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Contact met Feico (Van der Meer Makelaars) verliep heel soepel. Feico is kundig en precies. Vriendelijke kerel en goede service. Kan hem aanbevelen!”

Medewerkers

  • Geert-Jan Moerman - NVM Register Makelaar & Taxateur
    Geert-Jan MoermanNVM Register Makelaar & Taxateur
  • Bram Marbus - NVM Register Makelaar & Taxateur
    Bram MarbusNVM Register Makelaar & Taxateur
  • Feico van Mierlo - Makelaar
    Feico van MierloMakelaar
  • Linda van der Meer - NVM Register Makelaar & Taxateur
    Linda van der MeerNVM Register Makelaar & Taxateur
  • Berend van der MeerNVM Makelaar
  • Evelien van der Zalm - NVM Makelaar
    Evelien van der ZalmNVM Makelaar
Beoordelingen gemiddelde
9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 89 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 90% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Contact met Feico (Van der Meer Makelaars) verliep heel soepel. Feico is kundig en precies. Vriendelijke kerel en goede service. Kan hem aanbevelen!

  • Een verkoper

    10,0

    Fijne eerlijke makelaar met kennis van zaken, heel punctueel en gelukkig geen 9-5 mentaliteit. Ook in de weekenden of s-avonds kun je appen of appt hij als er iets te melden is. 2e keer Geer-Jan ingeschakeld voor verkoop van de woning, bijna altijd binnen paar weken verkocht. Dus beveel ik deze makelaar van harte aan.

  • Een verkoper

    10,0

    Vanaf de 1e afspraak met makelaar Geert -Jan van de Meer blijkt hij zich goed ingeleefd te hebben in onze omgeving en heeft ook een duidelijk boekwerkje bij zich ter onderbouwing van de prijs die hij ons huis waard vindt. Meteen na de bezichtigingen belde hij ons op om het te bespreken. Als er biedingen waren wist hij dit goed en duidelijk op ons over te brengen. Als verkoper ben je wel eens ongeduldig (logisch toch) maar Geert -Jan zijn stelling “ de dag is pas om als de zon onder gaat” kwam meerdere malen uit. Bezichtigen doet hij altijd wanneer de koper dit wenst op zaterdag, in de avond het maakt hem niets uit. De koper wil hij ook graag goed en duidelijk informeren en maakt daar ook tijd voor vrij. Geert wist in bijna 5 weken ons huis te verkopen. Wij zouden gezien bovenstaande zijn makelaarskantoor dan ook bij iedereen aanbevelen. Geert bedankt, we gaan je nog missen. Groetjes van Bart en Monique Laarman.

Alle beoordelingen (89)

Kantoorgegevens

Nieuwe Zeeweg 68
2202 HB Noordwijk Zh
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media