

Panne van Soest Makelaars De Dames van Oegstgeest
Vakvrouwschap, lokale kennis en persoonlijke inzetOverzicht
9,1
56 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Panne van Soest Makelaars De Dames van Oegstgeest. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Aankoop
Aanhuur
Het verkopen van een huis is een bijzonder grote stap en altijd een emotionele ervaring. Maar ook is de verkoop van een huis een belangrijke zakelijke transactie. De combinatie van deze elementen staat bij Panne van Soest Makelaars steevast voorop.
Specialisaties
Nieuwbouw, Expat makelaar, Monument, Bijzonder beheer
Certificaten
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels, Frans, Duits
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Henriette van de PanneNVM Register Makelaar
Lisette van der MarkNVM Makelaar
Esther van DijkCommercieel Medewerker
Tamara NoortOfficemanager
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 56 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 95% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,8
Zeer tevreden over de begeleiding door Panne van Soest. Professioneel, betrokken en altijd goed bereikbaar. Het hele proces verliep prettig en vlot. Zeker een aanrader!
Een verkoper
•10,0
Voor de tweede keer zeer goeie ervaring met de dames van Panne van Soest! Iedereen die betrokken is bij de verkoop (dames op kantoor, styliste, fotograaf, assistent makelaar en makelaar) zijn goed op de hoogte, zorgen dat ze het te verkopen pand kennen en werken goed samen. Lisette en Henriette zijn actieve makelaars die verantwoordelijkheid nemen voor het proces. De verkoop is na wat strubbelingen (waar de makelaar niets aan kon doen) goed verlopen en we zijn blij met de uitkomst!
Een verkoper
•9,0
Wij zijn altijd goed en deskundig door het proces van verkoop geholpen. Fijne en persoonlijke makelaar.
Kantoorgegevens
2341 GD Oegstgeest
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media