

Overzicht
9,3
55 beoordelingen
3
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Angela den Hartog makelaardij B.V.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Specialisaties
Woningstyling
Certificaten
VastgoedCert
Talen
Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Angela den HartogNVM Register Makelaar
Vera SnijderNVM Assistent-makelaar
Anne den HartogNVM Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 55 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 95% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Wij hadden geen kennis met een verkoop makelaar. Aangezien Angela den Hartog bij ons in de wijk woont hebben wij haar uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek gesprek. Dit liep goed en wij hadden er na het gesprek een goed gevoel bij. De kosten die zij berekend zijn prima. Angela werkt met een klein team wat de korte lijnen qua communicatie ten goede komt. Door omstandigheden aan onze kant werd het verkoop proces complexer dan normaal. Door de flexibiliteit van Angela en haar team en goed overleg onderling heeft de verkoop toch op een goede manier kunnen doorgaan. Middels de groeps App werden we regelmatig op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen van de verkoop. Na bezichtigingen kregen wij informatie over de eventuele kopers. Een mooie manier om in te zien wat voor mensen ons huis bezichtigen. Angela en haar team in combinatie met ons werkte erg goed en bevelen zeker haar aan. Een zeer tevreden klant
Een verkoper
•9,0
Goede, korte communicatielijnen. Heel belangrijk in een verkoopproces. Snelle terugkoppeling na bezichtiging(en)
Een koper
•8,8
Anne heeft mij enorm geholpen met de aankoop van mijn appartement! Altijd snel en duidelijk in de communicatie, erg fijn om als makelaar te hebben.
Kantoorgegevens
2406 JR Alphen aan den Rijn
- Ma08:30 - 18:30
- Di08:30 - 18:30
- Wo08:30 - 18:30
- Do08:30 - 18:30
- Vr08:30 - 18:30
- Za09:00 - 16:00
- ZoGesloten
Sociale media