office-banner
Makelaardij Van Brussel  Logo

Makelaardij Van Brussel

Dé makelaar met lokaal hart en vernieuwde blik!

Overzicht

9,8

14 beoordelingen

5

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Makelaardij Van Brussel . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

  • Financieel advies

Makelaardij Van Brussel: dé makelaar in omgeving Leiden met een lokaal hart en vernieuwde blik! In de historische Sleutelstad én in de prachtige Duin- en Bollenstreek staan wij klaar om je bij elke stap te helpen.


Specialisaties

Woningstyling, Nieuwbouw, Woningfotografie, Expat makelaar

Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Nederlands, Engels, Duits, Frans

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Bij Makelaardij van Brussel gaan we namelijk met persoonlijkheid en bevlogenheid voor het resultaat dat bij elke klant het hart sneller laat kloppen. We geloven dat de woningmarkt nog altijd om mensen moet draaien, om hun wensen, hun geluk en hun toekomst. Als NVM-makelaar kiezen we nooit voor de snelste of makkelijkste weg, maar voor de aanpak die écht past en het best voelt.


Met onze vernieuwde blik, innovatieve werkwijze en sterke lokale kennis creëren we ruimte en tijd voor wat ertoe doet: onze klanten. We combineren menselijkheid met moderne makelaardij, zodat ieder traject soepel, zorgvuldig en met een goed gevoel verloopt.


Vernieuwd in aanpak, vertrouwd in gezicht!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Super fijne makelaar, goede communicatie en denken mee met de verkopende partij. Ik raad deze makelaar iedereen aan!”

Medewerkers

  • Eva van Dorp - NVM Makelaar
    Eva van DorpNVM Makelaar
  • Florence Beekwilder - NVM Assistent-makelaar
    Florence BeekwilderNVM Assistent-makelaar
  • Bo van Rijn - Vastgoedadviseur
    Bo van RijnVastgoedadviseur
  • Danny van Brussel - Directeur
    Danny van BrusselDirecteur
  • Johan van Brussel - NVM Register Makelaar & Taxateur
    Johan van BrusselNVM Register Makelaar & Taxateur
Beoordelingen gemiddelde
9,8

Het gemiddelde is gebaseerd op 14 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Super fijne makelaar, goede communicatie en denken mee met de verkopende partij. Ik raad deze makelaar iedereen aan!

  • Een koper

    10,0

    Vanaf het eerste gesprek was het contact erg prettig. Het proces werd duidelijk uitgelegd en er werd een appgroep aangemaakt waarin we makkelijk konden communiceren. Hierin waren Eva of haar collega altijd bereikbaar voor vragen en advies. Bij het bezoeken van een huis was Eva eerlijk over onze kansen en de waarde van de woning. We waren ook onder de indruk van het uitgebreide netwerk wat Van Brussel heeft. Bij elke bezichtiging kenden ze de andere makelaar. Op advies van de makelaar hebben we bij onze laatste bezichtiging ter plekke een eerste bod uitgebracht, waardoor we nu een huis hebben wat aan nagenoeg al onze eisen en wensen voldoet. Tijdens het biedingsproces werden we goed op de hoogte gehouden en werd er meegedacht over wat verstandig is, zodat we zelf niet meegesleept werden in de spanning. Al met al waren Eva en haar collega's bij Van Brussel goed te bereiken, betrouwbaar en konden out of the box denken. We zijn erg blij en dankbaar voor alle advies en begeleiding.

  • Een koper

    9,8

    Eva luistert naar je en geeft advies waar ik echt veel aan heb. Je kunt met vragen altijd bij haar terecht en is heel professioneel ook naar de verkopende makelaar. Als je een makelaar zoekt zou ik haar zeker adviseren

Alle beoordelingen (14)

Kantoorgegevens

Nieuwe Rijn 51
2312 JH LEIDEN
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media