

Doornbos, Haanen & Ferneij Makelaardij
DH&F makelaardij waar een huis een thuis wordt.Overzicht
9,2
63 beoordelingen
5
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Doornbos, Haanen & Ferneij Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Financieel advies
Specialisaties
Nieuwbouw
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
SEH
Talen
Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Herma HaanenNVM Register Makelaar & Taxateur
Paul van FerneijHypotheekadviseur
Emmely OvereemAdministratief Medewerker
Coen van AartsenNVM Assistent-makelaar
Edith BakkerNVM Assistent-makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 63 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 89% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,8
Goede bereikbaarheid, prettige samenwerking, snelle afhandeling. Jonge enthousiaste makelaar Coen van Aartsen.
Een verkoper
•9,0
We hadden haast met de verkoop van de woning. De makelaar heeft snel geschakeld, geregeld wat er nodig was met als resultaat dat onze woning binnen 2 weken is verkocht. Goed contact, na elke bezichtiging een appje, houdt ons goed op de hoogte van alles. Fijn en leuk contact!
Een verkoper
•10,0
Paul is een echte professional. Denk mee en legt goed uit wat er gaat gebeuren. Ook de rest van het team weet waar ze het over hebben en ontzorgen je!
Kantoorgegevens
3892 AA ZEEWOLDE
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media