

Overzicht
9,8
20 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met De Interim Makelaar. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Specialisaties
Beleggen
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Talen
Nederlands, Engels, Frans
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
uw aankoopmakelaar
I.R. TerwalNVM Register Makelaar & Taxateur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 20 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 84% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,0
Erg fijn geholpen met het in de verkoop zetten tot het verkopen van mijn huis, ze helpt je overal bij.
Een verkoper
•10,0
De Interim Makelaar ( vertegenwoordigd door Ingrid Terwal ) is zeer behulpzaam en een goede makelaar. Ze beheert het proces alsof haar eigen huis wordt verkocht en leidt met dat gevoel van eigenaarschap van begin tot eind. Het fijne is dat ze altijd openstaan voor vragen en ook haar ideeën eerlijk geven. Ingrid, bedankt!
Een koper
•10,0
Professionele en betrokken aankoopmakelaar . Zeer goede communicatie en echt oog voor mij wensen . Absoluut aan te raden !
Kantoorgegevens
1311 XB Almere
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media