

Semeijn Makelaardij B.V.
Verkoop, aankoop en taxaties - Semeijn MakelaardijOverzicht
9,6
7 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Semeijn Makelaardij B.V.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Taxaties
Aankoop
Verhuur
Semeijn Makelaardij in Almere: uw specialist voor de aan- en verkoop en taxaties van woningen. Wij bieden lokaal marktinzicht, persoonlijke begeleiding en professioneel advies. Kies voor een zorgeloze ervaring en vind uw droomhuis met Semeijn!
Specialisaties
Nieuwbouw
Certificaten
VastgoedCert,
NRVT
Talen
Engels, Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
I. Timmer
C. HeldensNVM Register Makelaar
J. SemeijnNVM Register Makelaar
P. Semeijn
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 7 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 22% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Vanaf het eerste moment was het contact met makelaars Marijke en Karin geweldig. Alles verliep vlekkeloos en ontspannen, met grote kennis van zaken en vertrouwen. Ook de fotografie, het stylingbureau wat ons werd voorgesteld, de rondleidingen, kortom het hele proces verdient een dikke tien. De woning werd al snel verkocht. We zijn zeer tevreden met de topservice van Semeijn. Voor ons nummer 1 met stip!
Een verkoper
•10,0
Makelaar is erg enthousiast en zeer positief, gaf goede tips op voorhand. Goede deskundige begeleiding. Heel fijn en transparant. Zou Semeijn makelaardij iedereen aanbevelen
Een verkoper
•9,3
Ons huis was vrij complex om te verkopen, dat wisten we op voorhand. Een aangrenzend atelier/bedrijfsruimte, een groot huis, een bijgebouw met eigen huisnummer; het was veel. Bij ons kwam deze makelaar als backup en ondersteuning voor een andere makelaar omdat de verkoop wat stagneerde, er was een andere aanpak nodig. Hij kwam met een marktgericht plan wat alleen met echte (lokale!) marktkennis mogelijk was. Dit plan was een strategische aanpak wat ervoor gezorgd heeft dat we veel meer kijkers kregen, en uiteindelijk het geheel maar 3% onder de initieel bedachte vraagprijs (dat is positief) terecht kwam. Deze makelaar zit heel solide tussen de partijen en kan met goed overleg iedereen goed bij elkaar brengen. Hij loopt niet lullig een rondje bij een bezichtiging maar gaat echt met de koper op avontuur en creëert daarmee voor beide partijen een goed gevoel waarbij hij meedenkt naar oplossingen.
Kantoorgegevens
1325 EN Almere
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media