Overzicht
8,9
51 beoordelingen
1
Medewerker
NVM
Vereniging
Diensten
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Financieel advies
Wij geloven in het feit dat een woning meer is dan onderdak. Wonen is geborgen, veiligheid, plezier. Wonen is essentieel onderdeel van geluk. Alle makelaars kunnen huizen taxeren, kopen of verkopen maar alleen Zij Is De Makelaar gaat de dialoog aan.
Specialisaties
Woningfotografie, Woningstyling
Certificaten
VastgoedCert,
NRVT
Talen
Duits, Engels, Fries
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Dhr. Reitsma, Verkoper in 2024
Medewerkers
- J.J. VossenNVM Register Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 51 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 92% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Dhr. Van der Wal
•Verkoper•9,5
16 jan. 2025
Wij waarderen enorm wat je al die jaren voor ons gedaan hebt. Je betrokkenheid, je mensenkennis en expertise in je vak. Hartelijke dank voor alle stappen in koop en verkoop van het huis.
16 jan. 2025
Dhr. Nijdam
•Verkoper•9,0
10 jan. 2025
Vanaf het eerste gesprek met Jolanda tot de definitieve verkoop van de woning hebben we dat als zeer positief en plezierig ervaren
10 jan. 2025
Dhr. De Vries
•Verkoper•8,8
4 dec. 2024
Vanaf het eerste contact een goed gevoel bij deze makelaar. Jolanda geeft een heldere analyse welke aspecten belangrijk zijn bij het vaststellen van de vraagprijs. Ook gedurende het verkoopproces verliep het contact vlot en zonder problemen. Ik kan Jolanda Vossen van 'Zij is de Makelaar' zeker aanraden.
4 dec. 2024
Kantoorgegevens
8501AP Joure
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media