

Overzicht
9,3
14 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Mijn Makelaar Meertens B.V.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Specialisaties
Nieuwbouw, Bedrijfsruimte, Recreatie
Certificaten
VastgoedCert,
NRVT,
NWWI
Talen
Nederlands, Engels, Duits
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Harry MeertensNVM Register Makelaar- Koen MeertensCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 14 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 47% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een koper
•10,0
Wij hebben een hele fijne ervaring gehad met deze makelaar. Vanaf het eerste contact tot en met de afronding was alles super geregeld. De communicatie was duidelijk, snel en professioneel, en er werd altijd de tijd genomen om onze vragen, als starters, te beantwoorden. Een absolute aanrader!
Een verkoper
•9,0
Prettig contact met de makelaar. Duidelijk verstand van de huizenmarkt. Geeft zeer deskundig advies.
Een koper
•8,3
Rust, duidelijkheid en geen gedoe. Zeer deskundig en scherp tijdens de bezichtiging. Prima ontvangst op het kantoor.
Kantoorgegevens
9461 GS GIETEN
- Ma08:30 - 12:00, 13:00 - 17:00
- Di08:30 - 12:00, 13:00 - 17:00
- Wo08:30 - 12:00, 13:00 - 17:00
- Do08:30 - 12:00, 13:00 - 17:00
- Vr08:30 - 12:00, 13:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media