

Overzicht
9,3
67 beoordelingen
17
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Makelaardij Hoekstra Leeuwarden. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Specialisaties
Nieuwbouw, Agrarisch en landelijk vastgoed, Bedrijfsruimte
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert,
WOZ
Talen
Nederlands, Fries, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Jos SlippensVastgoedadviseur
Sjoerd MulderVastgoedadviseur
Merely van der DriftNVM Makelaar
Marcel LooyengaNVM Register Makelaar
Marieke den TeulingMarketingmedewerker
Jimte Jan AbmaNVM Register Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 67 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 70% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,0
Alles is goed georganiseerd. Goed op elkaar afgestemd. De zaken worden snel afgehandelt. Ik kan niets negatiefs bedenken.
Een verkoper
•10,0
Jimte is een ontzettende fijne makelaar die met je meedenkt maar ook naar de koper transparant en eerlijk is. goed resultaat waarbij iedereen een goed gevoel heeft overgehouden! Bedankt Jimte!
Een verkoper
•8,0
De makelaar was vriendelijk en was belangstellend. En ons huis was binnen een week verkocht. Het advies om een nieuw huis te vinden was goed. ?
Kantoorgegevens
8911 AW Leeuwarden
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten














Sociale media