

Overzicht
9,3
62 beoordelingen
17
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Makelaardij Hoekstra Leeuwarden. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Specialisaties
Nieuwbouw, Agrarisch en landelijk vastgoed, Bedrijfsruimte
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert,
WOZ
Talen
Nederlands, Fries, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Jos SlippensVastgoedadviseur
Sjoerd MulderVastgoedadviseur
Merely van der DriftNVM Makelaar
Marcel LooyengaNVM Register Makelaar
Marieke den TeulingMarketingmedewerker
Jimte Jan AbmaNVM Register Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 62 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 71% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•7,8
De verkoop is goed verlopen, duidelijke informatie van Marcel. Dit huis was snel verkocht, door de stand waarin het verkeerd maar ook de foto’s die een goede indruk maakte van de woning. Wij wensen de nieuwe bewoners heel veel plezier in deze fijne woning.
Een verkoper
•10,0
Contact met de makelaar Willem van der Ark verliep super. Makelaar kwam met een marktconforme verkoopprijs, waarna de verkoop zeer voorspoedig is gegaan.
Een verkoper
•9,0
Marcel is goed thuis in de lokale markt van Tytsjerk en omgeving. Hij luisterde goed naar mij en paste zijn dienstverlening aan aan mijn manier van denken en redeneren. Verder is Marcel een prettige man die transparant en duidelijk communiceert. En hij heeft ook nog eens humor. Ik had een behoorlijke tegenvaller in het proces (wat helemaal los stond van de makelaar) en ik heb me gesteund gevoeld in hoe hij daar mee omging. En o, ja... de snelheid van makelaardij Hoekstra is bewonderenswaardig! Ze kunnen echt snel schakelen.
Kantoorgegevens
8911 AW Leeuwarden
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten














Sociale media