

Duinstra Melis Makelaars
Topmakelaar Noord Friesland 2025!Overzicht
9,6
239 beoordelingen
16
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Duinstra Melis Makelaars . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Gratis waardebepaling, Verkoop & Aankoop, Taxaties, Gratis Verhuiswagen, Woninginrichting.
Specialisaties
Woningfotografie, Woningstyling, Nieuwbouw, Recreatie
Certificaten
VastgoedCert
Talen
Fries, Engels, Spaans, Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Jolanda van der ZeeAdministratief Medewerker
Iris GroenewoudMarketingmedewerker- Sandra Van Der VeldeNVM Makelaar
Jurn BandaNVM Register Makelaar
Giorgio MelisMakelaar (Directeur)
Martijn IJntemaMarketingmedewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 239 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 98% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•6,5
Vriendelijkheid: Uitstekend. Enthousiasme: Zeer goed. Reactiesnelheid: Zeer goed. Advertentie (tekst en foto’s) op Funda: Uitstekend. Kosten: Neutraal, dezelfde kosten als bij de twee andere makelaars waarmee contact is opgenomen. Flexibiliteit: Slecht, zie toelichting. De door de koper voorgestelde notarisafspraak was voor mij niet mogelijk, omdat ik op dat moment vijf weken in Spanje was (een lang geplande en reeds betaalde vakantie). Ik heb dit meerdere keren aan de makelaar uitgelegd en hem gevraagd de afspraak te verzetten, maar helaas zonder succes. Bovendien woon ik in Duitsland, wat het verkrijgen van een notariële volmacht vanuit Duitsland voor de verkoop in Nederland bemoeilijkte. Een oplossing die ik meerdere keren heb voorgesteld – de notariële akte laten opstellen door een andere notaris die mij persoonlijk kende en die op ongeveer 40 minuten rijden was van de verkochte woning – werd ook afgewezen. In dat geval had ik de volmacht gewoon per post kunnen ondertekenen zonder me opnieuw te hoeven identificeren. Dit zorgde voor onnodig extra werk voor mij. Hoewel wij als verkopers de makelaar betaalden, had ik de indruk dat hij zich vrijwel uitsluitend op de koper richtte en in dit geval minder aandacht besteedde aan de belangen van de verkoper. Daarom moet ik helaas een negatieve beoordeling geven wat betreft flexibiliteit, wat mijn algehele beoordeling verlaagt. Algemene beoordeling: Zolang alles standaard is, zonder bijzondere kenmerken of afwijkingen, kan ik de makelaar zeker aanbevelen. Echter, in gevallen van bijzondere kenmerken of afwijkingen, zoals in mijn geval, laat de flexibiliteit te wensen over en zou ik deze makelaar in dat geval niet aanbevelen.
Een verkoper
•10,0
Vriendelijk en deskundig. Met de juiste strategie hebben we ons huis snel en goed kunnen verkopen! Zeer tevreden!
Een verkoper
•8,0
Professioneel, heel goed bereikbaar, erg voorkomend, nauwkeurig, snel en prettig in omgang. Je wordt meegenomen in het proces.
Kantoorgegevens
8914 BE LEEUWARDEN
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten









Sociale media