office-banner
Makelaardij de Leygraaf BV Logo

Makelaardij de Leygraaf BV

Gewoon goed!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,4

43 beoordelingen

5

Medewerkers

Vastgoed Nederland

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Makelaardij de Leygraaf BV. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Taxaties

Aangenaam! Wij zijn een echte 'Osse' makelaardij, opgericht in 1998. Met veel plezier verkopen, verhuren, en taxeren wij woningen.


Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Nederlands, Engels

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Wij zorgen voor een vlot en prettig verkoopproces en gaan voor het beste resultaat!


Ons kantoor is al ruim 25 jaar vertegenwoordigd in de regio Oss en heeft zich inmiddels bewezen als succesvolle partij op het gebied van verkoop, verhuur of taxatie van jouw woning. Ben jij op zoek naar een makelaar die met succes voor jouw aan de slag gaat? Ontdek dan snel wat wij voor jou kunnen betekenen! Door de loop der jaren heeft ons kantoor zich gevestigd als dé specialist op de regionale woningmarkt. Met een ruime portefeuille van bestaande woningen en bedrijfspanden slagen wij, als makelaar Oss en omstreken, er regelmatig in om voor onze klanten de juiste 'match' te maken. Met een klein, enthousiast en gedreven team staan wij dagelijks voor onze opdrachtgevers klaar. Met een flinke dosis creativiteit en geen '9 tot 5 mentaliteit' gaan wij er voor hen tegenaan!


BEL SNEL VOOR EEN VRIJBLIJVENDE KENNISMAKING!

Vereniging

Dit kantoor is lid van Vastgoed Nederland.

Vastgoed Nederland is de beroepsvereniging voor Nederlandse vastgoedprofessionals. De aangesloten professionals zijn allen werkzaam in een beroepsgroep binnen de vastgoedsector.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Makelaardij De Leijgraaf – makelaar Guy Guy is een spontane en gedreven makelaar die duidelijk weet waar hij mee bezig is. De samenwerking verloopt prettig en professioneel. Hij heeft eerder al succesvol een woning voor mij verkocht en ook nu weer met volle inzet. Betrouwbaar, betrokken en resultaatgericht – absoluut een aanrader.”

Medewerkers

  • Guy Schilder RM-RT - Makelaar (Directeur)
    Guy Schilder RM-RTMakelaar (Directeur)
  • Monique Hanegraaf RMT - Makelaar (Directeur)
    Monique Hanegraaf RMTMakelaar (Directeur)
  • Teun van der Valk - Commercieel Medewerker
    Teun van der ValkCommercieel Medewerker
  • Maurits van der Gouw - Commercieel Medewerker
    Maurits van der GouwCommercieel Medewerker
  • Ron Ruijs - Makelaar
    Ron RuijsMakelaar
Beoordelingen gemiddelde
9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 43 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 88% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Makelaardij De Leijgraaf – makelaar Guy Guy is een spontane en gedreven makelaar die duidelijk weet waar hij mee bezig is. De samenwerking verloopt prettig en professioneel. Hij heeft eerder al succesvol een woning voor mij verkocht en ook nu weer met volle inzet. Betrouwbaar, betrokken en resultaatgericht – absoluut een aanrader.

  • Een verkoper

    9,0

    Goed direct contact, goed meedenken. en plezierig om mee samen te werken. Korte lijnen en deskundig.

  • Een verkoper

    9,8

    Het contact verliep soepel, ze waren goed bereikbaar en dachten goed mee. Veel kennis, goede adviezen maar ze gaven ook ruimte voor eigen inbreng.

Alle beoordelingen (43)

Kantoorgegevens

Hooghuisstraat 38
5341 CE Oss
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • Za09:00 - 13:00
  • ZoGesloten

Sociale media