

Makelaardij Van der Linden Almere
Met bijna 50 jaar ervaring, dé makelaar van AlmereOverzicht
9,2
77 beoordelingen
10
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Makelaardij Van der Linden Almere. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Voor het ver- of aankopen van een bestaande of nieuwbouwwoningen ben je bij Makelaardij Van der Linden aan het juiste adres. Ook als je een taxatie nodig hebt of op zoek bent naar een huurwoning kun je bij ons terecht.
Specialisaties
Nieuwbouw, Bedrijfsruimte
Certificaten
NWWI,
VastgoedCert,
NRVT,
WFT
Talen
Engels, Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
E. (Esther) ReindersCommercieel Medewerker
J. (Arjan) BunschotenMakelaar
F.K. (Fabian) KootstraMakelaar
E. (Estelle) HaakCommercieel Medewerker
L. (Leonoor) VisserMakelaar
Martijn van der WaalMakelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 77 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 63% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Communicatie ging vlot en Leonoor hield rekening met onze wensen. Huis is ook verkocht voor de prijs die Leonoor had voorspeld van tevoren !
Een verkoper
•10,0
Claudia Jordana was onze makelaar. Ze is geweldig. Kan haar altijd bereiken en denkt heel goed mee over alle dingen. Wij hadden 5 makelaars laten komen voor een waarde bepaling en een gesprek maar zei sprong er echt uit. Echt kennis van zaken en van almere👍🏻 van der linden is niet goedkoopste maar is het zeker waard!
Een verkoper
•10,0
Uitstekend begeleid door het hele proces door Leonoor. Ik zou haar en van der Linden zeker aanbevelen!
Kantoorgegevens
1314 BN ALMERE
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten








Sociale media