office-banner
Hillen Makelaardij Logo

Hillen Makelaardij

Verkopen, aankopen en taxeren is onze passie!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,6

62 beoordelingen

3

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Hillen Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

  • Verhuur

Verkoop, aankoop en taxaties


Specialisaties

Woningstyling, Nieuwbouw

Certificaten

NWWI

VastgoedCert

NRVT

Talen

Nederlands, Engels, Duits

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Hillen Makelaardij is een toonaangevend kantoor in het Gooi. Sinds 2000 zijn wij gevestigd in een qua architectuur zeer bijzonder bedrijfspand. Onze specialisme is de particuliere markt dat wil zeggen dat wij huizen verkopen namens verkopers in het Gooi. Tevens is een specialisme het zoeken voor onze opdrachtgevers naar een geschikte woning (zg aankoopopdracht). Dit dient met veel inzet en enthousiasme te gebeuren en wij "stropen" dan ook de markt af voor u. Taxeren is ook een belangrijk onderdeel. Wij zijn ook aangesloten bij het taxatiebureau NWWI. Steeds meer grote geldverstrekkers sluiten zich hierbij aan en nemen alleen nog genoegen met een taxatierapport van dit bureau. U ziet wij zijn breed georiënteerd en zetten ons met veel enthousiasme voor u in! Wij willen een ding en dat is dat u tevreden bent. Indien u onze ambassadeur wordt om ons kantoor bij anderen aan te bevelen dan is onze missie geslaagd!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2025

“Very good support from the beggining. it was already the second time we used their services. we recommend Hillen as a RE agency.”

Medewerkers

  • Reynier Hillen - Directeur
    Reynier HillenDirecteur
  • Nicole van den Bosch - Officemanager
    Nicole van den BoschOfficemanager
  • Noah Steenman - Vastgoedadviseur
    Noah SteenmanVastgoedadviseur
Beoordelingen gemiddelde
9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 62 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 94% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Very good support from the beggining. it was already the second time we used their services. we recommend Hillen as a RE agency.

  • Een verkoper

    10,0

    Reynier Hillen is een ware meester in zijn vak. En wordt ondersteund door een fijn en communicatief team, dat snel schakelt. Naast oog voor de mens achter de klant, heeft hij een uitstekende kennis van de markt en een schat aan ervaring. Dit heeft zich wederom uitbetaald in een fijne winst. Klasse!

  • Een verkoper

    9,0

    Ons contact met de makelaar verliep heel erg fijn en correct. Zijn stagiaire Noah, heeft heel veel voor ons betekend. Gaf ons goed de kijkdagen en tijden door, waardoor wij met het een en ander rekening konden houden. Ook de dames op kantoor lieten ons weten als er wijzigingen waren. Wij hebben een zeer goede ervaring gehad met Hillen Makelaardij. Heel attent was dat toen het huis was verkocht wij verrast werden. met een heerlijke wijn. Top van ze

Alle beoordelingen (62)

Kantoorgegevens

Gijsbrecht van Amstelstr 272
1215 CS HILVERSUM
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media