Overzicht
9,2
23 beoordelingen
8
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Specialisaties
Buitenlands vastgoed, Nieuwbouw
Certificaten
NWWI ,
NRVT ,
FIABCI ,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Dhr. Boerboom, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Jacques E. WalchNVM Register Makelaar
- Bart LammertsMakelaar
- Aldert J. FromaMakelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 23 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 83% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Mevr. Ilena Ingwersen
•Koper•10,0
2 mei 2025
In een roerige en onzekere periode heeft Aldert mij op een buitengewoon professionele manier begeleid bij de zoektocht naar een geschikte woning. Geen gemakkelijke opgave in Laren, waar het aanbod beperkt is en de markt uitdagend. Toch bleef hij rustig, geduldig en scherp, en wist hij steeds het overzicht en vertrouwen te bewaren. Dankzij zijn betrokkenheid en expertise voelde ik me echt gesteund in het hele proces. Wat ik daarnaast enorm waardeer, is dat Aldert altijd bereikbaar is — zowel tijdens het zoekproces als na de aankoop. Zelfs voor mijn kleinste vragen neemt hij de tijd en is hij bereid om mee te denken. Dat geeft zoveel rust en vertrouwen. Aldert maakt voor mij echt een groot verschil binnen de makelaarsbranche. Zijn persoonlijkheid en kalme benadering — in plaats van gejaagdheid of druk — voegen iets waardevols toe. Met zijn hulp is het gelukt, en daar ben ik ontzettend blij en dankbaar voor. Aldert, heel erg bedankt!
2 mei 2025
Een Funda gebruiker
•Koper•10,0
23 apr. 2025
Soepel contact met meedenkende makelaar, die ons wees op de mogelijkheid van koop. Verder een goed en snel verlopende onderhandeling.
23 apr. 2025
Een Funda gebruiker
•Verkoper•8,3
17 apr. 2025
De jonge makelaar van het kantoor die ons begeleidde was zeer vriendelijk, zorgvuldig en behulpzaam.
17 apr. 2025
Kantoorgegevens
1251KW Laren Nh
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media