

Overzicht
9,6
29 beoordelingen
1
Medewerker
Vastgoed Nederland
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Goedhart Makelaars . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Taxaties
Aankoop
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Kantoren, Nieuwbouw, Winkels, Recreatie
Certificaten
NWWI,
SCVM,
NRVT
Talen
Engels, Nederlands, Duits

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van Vastgoed Nederland.
Vastgoed Nederland is de beroepsvereniging voor Nederlandse vastgoedprofessionals. De aangesloten professionals zijn allen werkzaam in een beroepsgroep binnen de vastgoedsector.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Bram BodelierMakelaar (Directeur)
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 29 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 71% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,0
moeilijk verkoopbaar project met een aantal bepalingen die de verkoop niet makelijk maakten en toch verkocht is.
Een verkoper
•10,0
Onze makelaar is een sympathiek en oprecht persoon, één die doet wat hij zegt. De contacten zijn super goed gelopen, zowel bij de aankoop als de verkoop.
Een verkoper
•10,0
Goedhart Makelaars heeft ons uitstekend geholpen. Wij werkten samen met Milan en dat was een zeer prettige ervaring. Hij is deskundig, vriendelijk en professioneel in zijn communicatie. Hij denkt mee, geeft eerlijk advies en zorgt dat alles soepel verloopt. Wij voelden ons goed begeleid in het hele traject. Een makelaar waar je op kunt vertrouwen. Aanrader.
Kantoorgegevens
2377 VM Oude Wetering
- Ma08:30 - 17:00
- Di08:30 - 17:00
- Wo08:30 - 17:00
- Do08:30 - 17:00
- Vr08:30 - 17:00
- Za09:00 - 17:00
- ZoGesloten