

Overzicht
9,7
34 beoordelingen
6
Medewerkers
Vastgoed Nederland
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Tesselaar Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Taxaties
Aankoop
Jouw makelaar voor verkoop, aankoop en taxaties in Heerhugowaard en omgeving. Deskundig, betrokken en betrouwbaar. Voor een soepel en succesvol traject staan wij graag voor je klaar. Ontdek onze persoonlijke aanpak en uitgebreide expertise!
Certificaten
NWWI,
SCVM,
NRVT
Talen
Engels, Nederlands, Duits

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van Vastgoed Nederland.
Vastgoed Nederland is de beroepsvereniging voor Nederlandse vastgoedprofessionals. De aangesloten professionals zijn allen werkzaam in een beroepsgroep binnen de vastgoedsector.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Jim TesselaarMakelaar (Directeur)
Jasper KeukenMakelaar
Denise van LeeuwenCommercieel Medewerker- Gien BremerCommercieel Medewerker
Roel WitCommercieel Medewerker- Ralf de PagterVastgoedadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 34 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 72% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,3
Een erg behulpzaam team en goede begeleiding van begin tot eind. Het huis was snel verkocht. Zeker een aanrader.
Een verkoper
•10,0
Contact met de makelaar verliep perfect. Uitstekende service. Verkoop van de woning verliep snel met duidelijke communicatie
Een verkoper
•9,0
ik ben erg te vrede met de verkoop van mijn huis van Ostadelaan 13-b heerhugowaard een goede service en begeleiding was zeer gepast heel erg bedankt groetjes Rob van der haag..
Kantoorgegevens
1701 ED Heerhugowaard
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media