

Overzicht
9,7
15 beoordelingen
4
Medewerkers
Vastgoed Nederland
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Via Paul Makelaardij Goirle . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Specialisaties
Nieuwbouw
Certificaten
NWWI
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van Vastgoed Nederland.
Vastgoed Nederland is de beroepsvereniging voor Nederlandse vastgoedprofessionals. De aangesloten professionals zijn allen werkzaam in een beroepsgroep binnen de vastgoedsector.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Paul Ter WolbeekMakelaar (Directeur)
Rick van der MeerMakelaar (Directeur)
Froukje de BekkerMakelaar (Directeur)- Denise Kerstens Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 15 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 75% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Top-makelaar met uitstekende begeleiding,service en communicatie. Zeer deskundig met vele jaren ervaring.
Een verkoper
•8,5
Een erg aangename samenwerking gebleken. Makelaar was eerlijk, duidelijk en alle communicatie met haar en het team verliep soepel en snel. Zou via Paul zeker aanraden aan eventuele toekomstige verkopers.
Een verkoper
•10,0
Froukje heeft ons fantastisch geholpen bij de verkoop van onze woning. Ze is erg betrouwbaar, snel en betrokken. Froukje bedankt!
