office-banner
Adventus makelaars | Powered by ASN Bank Logo

Adventus makelaars | Powered by ASN Bank

Overzicht

9,5

94 beoordelingen

10

Medewerkers

Vastgoed Nederland

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Adventus makelaars | Powered by ASN Bank. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Verhuur

  • Aankoop


Talen

Nederlands, Engels

Vereniging

Dit kantoor is lid van Vastgoed Nederland.

Vastgoed Nederland is de beroepsvereniging voor Nederlandse vastgoedprofessionals. De aangesloten professionals zijn allen werkzaam in een beroepsgroep binnen de vastgoedsector.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2025

“Robert en Amber zijn toppers en zeer fijn in de omgang. Goed bereikbaar, geen 9 tot 5 mentaliteit, fijne dienstverlening met alle aandacht voor de klant! ”

Medewerkers

  • John Rotteveel - Makelaar (Directeur)
    John RotteveelMakelaar (Directeur)
  • Johan Bujan Rodriguez - Makelaar (Directeur)
    Johan Bujan RodriguezMakelaar (Directeur)
  • Jarda Rotteveel-Groen - Makelaar
    Jarda Rotteveel-GroenMakelaar
  • Robert Tjon Affo - Makelaar
    Robert Tjon AffoMakelaar
  • Jay Meissen - Accountmanager
    Jay MeissenAccountmanager
  • Joanne Vicente - Commercieel Medewerker
    Joanne VicenteCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 94 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 90% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een koper

    9,8

    Super fijn contact gehad. Ging mee naar bezichtingen en benoemde daarbij punten die handig waren om te weten van de woning. Zorgde ervoor dat alle benodigde informatie werd opgevraagt bij de verkopende partij. Zeker om aan te raden!

  • Een koper

    10,0

    Tijdens de aankoop van het huis zijn al mijn zorgen uit handen genomen. Het contact was persoonlijk en prettig en Adventus makelaars zijn altijd goed bereikbaar. alle zorgen zijn uit mijn handen genomen en de aankoop is op deze manier soepel verlopen. Bijkomend goed advies gekregen en tijdens het gehele traject is er goed meegedacht over alle bijkomende zaken. Overal ben ik zeer tevreden en ik zou Adventus ook zeker aanraden.

  • Een verkoper

    9,8

    Robert is een zeer toegankelijke makelaar zonder 9-5 mentaliteit. Ook met Amber een goed contact gehad. Hele fijne deskundige samenwerking. In zeer korte tijd een boel werk verzet. Heel blij mee en zeker aan te raden!

Alle beoordelingen (94)

Kantoorgegevens

Kaasmarkt 14
1441 BG PURMEREND
  • Ma09:00 - 17:00
  • Di09:00 - 17:00
  • Wo09:00 - 17:00
  • Do09:00 - 17:00
  • Vr09:00 - 17:00
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten