Onesta Groep

Beoordelingen gemiddelde
9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 5 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 40% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een koper

    9,5

    Ik ben enorm te spreken over Onesta Groep. Ik ben geholpen door Michan en Marios. Omdat het in Purmerend geen enorm groot makelaarskantoor is voelt het contact al snel persoonlijk wat ik als prettig heb ervaren. Daardoor voelde het ook alsof ze enorm betrokken waren bij mijn proces. Ze waren altijd goed bereikbaar (ook zeker buiten kantoortijden) voor vragen en ik voelde me enorm gesteund en gehoord. Ze hebben enorm meegedacht in mijn zoektocht naar een woning en hebben uiteindelijk een geweldige woning voor mij weten aan te kopen in de moeilijke markt in Amsterdam. Ik ben echt ontzettend tevreden over Onesta en het team! Ik zou ze zeker aanraden.

  • Een verkoper

    9,8

    Het contact met de Onesta groep verliep buitengewoon vlot. Michan begreep heel goed wat wij wilden en zette een duidelijk plan/tijdpad neer. De communicatie was persoonlijk en met whatsapp was het team snel en adequaat bereikbaar. We hebben zowel de verkoop van ons huis als de financiering van het nieuwe huis door de Onesta Groep laten verzorgen. Deskundig, maatwerk, lekker vlot en duidelijk. Veel dank!

  • Een koper

    10,0

    Een super fijne makelaar die met je meedenkt en zoekt op maat. Een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een huis of zijn huis wilt verkopen!

Alle beoordelingen (5)

Kantoorgegevens

Zuiderpad 107
1461 BS ZUIDOOSTBEEMSTER
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten