

Overzicht
9,9
43 beoordelingen
1
Medewerker
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Leonie Evers Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Verhuur
Verkoop Aankoop Taxaties Verhuur
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Expat makelaar
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Talen
Engels, Duits

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Leonie EversNVM Register Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 43 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Leonie heeft de verkoop geweldig voor mij geregeld! Ze communiceerde heel goed en fijn en ze heeft de verkoop echt goed georganiseerd. Ik ben heel erg blij met het resultaat!
Een koper
•10,0
Leonie heeft sterk werk geleverd. We wisten altijd waar we aan toe waren en ze reageerde snel en professioneel op al onze vragen. Het resultaat was ook nog eens perfect. Het had niet beter gekund!
Een verkoper
•10,0
Leonie is een kundige en prettige makelaar. Ze houdt het belang van de client altijd in het oog en is goed bereikbaar. Ze kan snel schakelen. We zijn zeer tevreden en raden haar zeker aan!
Kantoorgegevens
1215 BB Hilversum
- Ma08:30 - 18:00
- Di08:30 - 18:00
- Wo08:30 - 18:00
- Do08:30 - 18:00
- Vr08:30 - 18:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media