

Overzicht
9,5
11 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Kalmeijer Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Certificaten
NWWI,
VastgoedCert,
NRVT
Talen
Duits, Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2024
Medewerkers
Chantal R. Kalmeijer
Jeroen C.S. KalmeijerNVM Register Makelaar (Directeur)
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 11 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 15% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een koper
•10,0
We zijn echt ontzettend goed geholpen door Jeroen tijdens het kopen van onze woning. De communicatie was altijd snel en duidelijk, en hij was altijd vriendelijk en gemakkelijk benaderbaar. Wat we vooral waardeerden, was hoe snel en efficiënt alles geregeld werd. Dankzij Jeroen verliep het hele proces soepel en zonder stress.
Een koper
•10,0
Jeroen is duidelijk, geeft goede adviezen en heeft mij tijdens het aankoopproces ontzorgt. Een zeer fijne aankoopmakelaar
Een koper
•10,0
Vriendelijk contact en super service. Ons droomhuis gevonden en gekocht met behulp van Kalmeijer makelaars!
Kantoorgegevens
2851 BP Haastrecht
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten