office-banner
Gevaert Makelaars Logo

Gevaert Makelaars

Eigentijds met ruim jaar 90 jaar ervaring
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,4

46 beoordelingen

4

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Gevaert Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Taxaties

  • Verkoop

  • Financieel advies


Specialisaties

Bedrijfsruimte, Nieuwbouw, Winkels, Beleggen, Monument, Kantoren, Onteigening, Horeca, Herbestemmen

Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Nederlands, Engels, Duits

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Met jarenlange ervaring (Gevaert Makelaars bestaat bijna 100 jaar) gekoppeld aan een moderne eigentijdse aanpak vanuit ons kantoor aan de Stationsweg 10 te Woerden, staat Gevaert Makelaars voor kwaliteit. De inhoud van de dienstverlening, de manier van werken en het betrekken van de klant in het gehele proces, zijn bij ons kantoor belangrijke aspecten. De nadruk ligt op een persoonlijke benadering en betrouwbaarheid. De kwaliteit van onze makelaars en medewerkers wordt gewaarborgd door de NVM (Nederlandse Vereniging van Makelaars), waar ons kantoor bij is aangesloten.De makelaar van Woerden en omgeving!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2025

“Anton is een hele fijne Makelaar om samen te werken. Hij is transparant en denkt heel graag met je mee. ”

Medewerkers

  • Dennis van ´t Hoofd - NVM Register Makelaar
    Dennis van ´t HoofdNVM Register Makelaar
  • Monique Kruitbosch - Commercieel Medewerker
    Monique KruitboschCommercieel Medewerker
  • Anton Gevaert - NVM Register Makelaar
    Anton GevaertNVM Register Makelaar
  • Hanneke Hage - Commercieel Medewerker
    Hanneke HageCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 46 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 90% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Anton is een hele fijne Makelaar om samen te werken. Hij is transparant en denkt heel graag met je mee.

  • Een verkoper

    10,0

    Prettig eerste contact. heldere afspraken. goede begeleiding proces en succesvolle afronding. complimenten aan team Gevaert Makelaardij.

  • Een verkoper

    10,0

    perfect geholpen uitstekende service en begeleiding. wist precies waar ik aan toe was, ik beveel deze makelaar aan

Alle beoordelingen (46)

Kantoorgegevens

Stationsweg 10
3445 AB WOERDEN
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media