office-banner
Alpha Makelaardij B.V. Logo

Alpha Makelaardij B.V.

Voel je thuis!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,3

62 beoordelingen

7

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Alpha Makelaardij B.V.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Aanhuur

  • Taxaties


Specialisaties

Woningstyling, Woningfotografie, Beleggen, Herbestemmen, Monument, Nieuwbouw

Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Duits, Engels

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Alpha Makelaardij BV is:

Zeven ondernemende vrouwen met een passie voor wonen. Iedere dag staan wij enthousiast klaar om je professioneel te begeleiden bij zowel de aan- als verkoop van jouw woning. Bij verkoop van het huis zorgen wij dat de koper zich snel thuis voelt, zodat jouw pand succesvol wordt verkocht tegen de beste prijs en condities.

Bij de aankoop van jouw nieuwe huis begeleiden wij je graag, zodat je je snel thuis voelt en aankoopt tegen de juiste prijs en voorwaarden.

De makelaars van Alpha Makelaardij zijn alle al jaren werkzaam in Gouda, kennen de stad en de woningen als geen ander en hebben daarnaast bijzondere kennis van karakteristieke panden. Ook in de omliggende woonplaatsen, zoals Reeuwijk, Bodegraven, Moordrecht, Haastrecht en Waddinxveen, zijn wij actief.

Graag nodigen wij je uit om kennis te maken!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Heel blij met Apha dames .Korte lijnen. Mirna begrijpt goed wat iemand wil. En volgt echt allles, zelfs als je op vakantie bent wat wijal erg plezierig hebben ervaren👌 Wij wilden geen mannelijke makelaar, heel blij met dit kantoor. Zeker aan te bevelen”

Medewerkers

  • Mirna Bredt - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Mirna BredtNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Willeke van Leeuwen - NVM Register Makelaar
    Willeke van LeeuwenNVM Register Makelaar
  • Marianne Goris - Afdeling Beheer
    Marianne GorisAfdeling Beheer
  • Quita Bushoff - Afdeling Beheer
    Quita BushoffAfdeling Beheer
  • Petra de  Hoog - Officemanager
    Petra de HoogOfficemanager
  • Wietske Vorenkamp - Administratief Medewerker
    Wietske VorenkampAdministratief Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 62 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 87% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    8,3

    Dit was al derde appartement en allemaal goed gegaan dus op naar de vierde waar het ongetwijfeld ook weer goed gaat 👍

  • Een verkoper

    8,5

    Mirna heeft ons tijdens de verkoop van ons oude huis en de aankoop van ons nieuwe huis goed begeleid. Ze was altijd bereikbaar, reageerde snel op appjes, dacht mee en communiceerde duidelijk. Daarnaast verliep het contact met het kantoor netjes en snel. We hebben de samenwerking als professioneel en prettig ervaren.

  • Een koper

    9,8

    Onderhandeling voor de correcte prijs van de nieuwe woning, was echt top! Deze Aankoopmakelaar heeft met mijn wensen goed rekening gehouden en gezorgd dat contact met de verkoop makelaar zeer goed was.

Alle beoordelingen (62)

Kantoorgegevens

Hoge Gouwe 17
2801 LA GOUDA
  • Ma08:30 - 17:00
  • Di08:30 - 17:00
  • Wo08:30 - 17:00
  • Do08:30 - 17:00
  • Vr08:30 - 17:00
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media