office-banner
Dupree Makelaars Waddinxveen Logo

Dupree Makelaars Waddinxveen

Dupree Makelaars: sterk in onroerend goed!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,0

81 beoordelingen

19

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Dupree Makelaars Waddinxveen. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Aanhuur

  • Taxaties

  • Financieel advies


Specialisaties

Woningstyling, Woningfotografie, Bedrijfsruimte, Herbestemmen, Kantoren, Monument, Nieuwbouw, Recreatie

Certificaten

NWWI

NRVT

WOZ

VastgoedCert

Talen

Engels, Nederlands

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Op het moment dat je een makelaar kiest heb je al een belangrijke beslissing genomen. Je bent voornemens een woning, bedrijfspand of beleggingspand te kopen of verkopen. Of wellicht denk je aan huren of verhuren? Ook kan het zijn dat je een taxatierapport nodig hebt?'


In al deze gevallen ben je op zoek naar maatwerk, en naar een gedegen, persoonlijk en eerlijk advies. Dat kunnen onze beëdigde en gecertificeerde NVM-makelaars jou bieden! Het lidmaatschap van de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM) en de jaarlijks terugkerende educatie waar onze makelaars verplicht aan worden onderworpen, zijn facetten die zorgen voor een betrouwbaar en vakkundig advies.


Onze makelaars hebben een jarenlange ervaring in de makelaardij in het algemeen en kennis van de regionale marktsituatie in het bijzonder. Met 4 vestigingen zijn we zowel thuis in Waddinxveen, Gouda, Reeuwijk als in Rotterdam en wijde omgeving.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Een funda gebruiker, Verkoper in 2025

“Wij hebben voor Dupree gekozen als makelaar omdat zij het huis van onze buren ook verkocht hebben. Zij hadden een fijne ervaring met Dupree, doordat onze verkoop vrij snel achter deze buren aan was vonden wij het fijn dat ze ook op de hoogte waren van onze woning. Wij hebben de hele verkoop als erg prettig ervaren van de foto's maken tot het inplannen van de bezichtigingen, er werd vooral rekening gehouden met ons als verkoper. wij raden daarom iedereen aan als je een makelaar zoekt die naar jou wensen en behoeftes kijkt om te kiezen voor Dupree!”

Medewerkers

  • Jeroen van Laar NVM RM-RT - Makelaar
    Jeroen van Laar NVM RM-RTMakelaar
  • Hanneke van Gils NVM Makelaar - Makelaar
    Hanneke van Gils NVM MakelaarMakelaar
  • Marjon van der Starre-Markus - Administratief Medewerker
    Marjon van der Starre-MarkusAdministratief Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,0

Het gemiddelde is gebaseerd op 81 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 98% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Mevr. De Knecht - Haak

    Verkoper

    9,0

    Zeer tevreden en een goed gevoel vanaf het eerste contact. De contacten waren goed, altijd bereikbaar. Het was hard werken op de kijkdagen voor onze Makelaar Hanneke door de enorme belangstelling. Top gedaan. Zelf toen het even mis liep met de eerste koper, is er snel doorgepakt met een andere bieder en was ons huis uiteindelijk snel verkocht. Ook de overdracht na deze zomer zien wij met alle vertrouwen tegemoet. Wij zouden Dupree Makelaar zeker aanbevelen.

    29 apr. 2025

  • Een funda gebruiker

    Verkoper

    10,0

    Wij hebben voor Dupree gekozen als makelaar omdat zij het huis van onze buren ook verkocht hebben. Zij hadden een fijne ervaring met Dupree, doordat onze verkoop vrij snel achter deze buren aan was vonden wij het fijn dat ze ook op de hoogte waren van onze woning. Wij hebben de hele verkoop als erg prettig ervaren van de foto's maken tot het inplannen van de bezichtigingen, er werd vooral rekening gehouden met ons als verkoper. wij raden daarom iedereen aan als je een makelaar zoekt die naar jou wensen en behoeftes kijkt om te kiezen voor Dupree!

    24 apr. 2025

  • Een funda gebruiker

    Verkoper

    10,0

    Korte lijnen, makkelijk contact te leggen en professionele aanpak. Uitstekende marktkennis en goede begeleiding. Tevens is de presentatie perfect uitgevoerd.

    15 apr. 2025

Alle beoordelingen (81)

Kantoorgegevens

Kanaalstraat 12
2741HH Waddinxveen
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media