Makelaar Idee B.V. Groningen | Winschoten | Assen

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Financieel advies

  • Taxaties


Talen

Duits, Nederlands, Engels, Nedersaksisch

Beoordelingen gemiddelde
9,0

Het gemiddelde is gebaseerd op 153 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 75% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    8,3

    Contact verliep prima. Vlotte reacties en prima samen te overleggen. Makelaars nam zelf regelmatig het initiatief om updates te geven. Al met al een prettige samenwerking!

  • Een verkoper

    10,0

    Ik kan hier kort en krachtig over zijn! Maar dit team staat voor wat ze zeggen! En het totaal plaatje is eigenlijk meer waard dan 5 sterren! Ik geef een grote pluim! Andre weet waar die het over heeft en laat je niet in de steek. Zelfs in het weekend is het niet te veel om even te antwoorden op je bericht of telefoontje. Ik raad makelaar idee zeker aan!

  • Een verkoper

    9,8

    Vanaf het moment dat wij contact hadden met Makelaar Idee, hebben we rustig kunnen achteruit kunnen zitten en toegekeken hoe alles op rolletjes verliep. Dat vertrouwen hadden we ook wel omdat wij in Spanje wonen en Makelaar Idee het pand in NL moest verkopen. We willen graag het gehele team een compliment geven, maar met name makelaar Martin, die geven wij een dikke pluim! (Oftewel 11 punten). In het kort is Makelaar Idee een dikke aanrader voor het verkopen van uw pand.

Alle beoordelingen (153)

Kantoorgegevens

Nieuwe Markt 15
9712 KN Groningen
  • Ma09:00 - 17:00
  • Di09:00 - 17:00
  • Wo09:00 - 17:00
  • Do09:00 - 17:00
  • Vr09:00 - 17:00
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten