

Overzicht
9,5
58 beoordelingen
6
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Röttgering NVM Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Aankoop
Taxaties
Verkoop
Verhuur
U wilt een huis kopen of verkopen in Den Haag of omstreken? Vertrouw op onze makelaars. We kennen de markt, begrijpen wat voor u belangrijk is en regelen álles.
Specialisaties
Woningfotografie, Woningstyling, Expat makelaar, Beleggen
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels, Duits

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Jerry StassartDirecteur
Esther Offringa RM RTNVM Register Makelaar & Taxateur- Maurits van DoornCommercieel Medewerker
Marian de JongOfficemanager- S. BaracAdministratief Medewerker
- Eline BrackelAdministratief Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 58 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 78% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Prettig contact gehad met Jerry en zijn collega's, zowel tijdens de intake als het verkoopproces. Jerry heeft goed aangevoeld wat de kopers nodig hadden en heeft het proces op een professionele manier naar een succesvol einde weten te brengen.
Een verkoper
•9,0
De communicatie met het kantoor en met makelaar Jerry Stassart zelf verliep soepel en vlot. De grondige kennis van de betreffende wijk van Den Haag is een belangrijke pré. Naast een eerdere goede ervaring was dit de reden voor de selectie van Röttgering.
Een koper
•10,0
Uitstekende service van Jerry Stassart voor zowel zoeken en begeleiding met betrekking tot aankoop van onze woning in Den Haag (na eerder reeds als makelaar voor verkoper gefunctioneerd te hebben in 2021 voor aanschaf appartement). Professioneel in alle opzichten, goed bereikbaar en snelle terugkoppeling; zeer goede inschatting van de markt en aanpak van onderhandeling met makelaar verkoper. Heeft aangetoond dat hij zich zeer goed kan verplaatsen in emoties van verkopende partij. Bijkomend voordeel bij aanschaf duurdere woning is vast bedrag dat afgerekend moet worden. Kortom, uitstekende service en van harte aanbevolen.
Kantoorgegevens
2596 HA Den Haag
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media