office-banner
Makelaars Korporaal & Bertels b.v. Logo

Makelaars Korporaal & Bertels b.v.

Full-service kantoor met een oog voor kwaliteit!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,3

73 beoordelingen

6

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Makelaars Korporaal & Bertels b.v.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Verhuur

  • Taxaties

  • Aankoop

Full-service kantoor met een oog voor kwaliteit! Zowel voor verkoop en aankoop van woningen als taxaties!


Certificaten

NWWI

VastgoedCert

NRVT

Talen

Engels, Nederlands

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Korporaal & Bertels is een middelgroot makelaarskantoor met het werkgebied Haaglanden en omstreken. Al meer dan 35 jaar actief in de aan- en verkoopbemiddeling van woningen. Het team bestaat uit 5 personen die u met enthousiasme en kennis van zaken van dienst zijn. U kunt bij ons ook terecht voor taxaties en waarde-adviezen voor aan- en verkoop. Complete en persoonlijke begeleiding indien u wilt verkopen, of juist aankopen. Uiteraard leveren wij een advies op maat voor hypotheken en verzekeringen. Hiervoor wordt er nauw samengewerkt met diverse hypotheekadviseurs en assurantie tussenpersonen. Wilt u ervaren wat wij voor u kunnen betekenen? Neem dan met ons contact op voor een vrijblijvende afspraak!


Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Verkoop van huis uit erfenis. Goed advies over maximale transparatie door zelf als verkoper al bouwkundige keuring te laten uitvoeren. Goede hulp bij opnieuw opstarten VvE. Snelle verkoop met goede opbrengst. ”

Medewerkers

  • P.G.A. van Helvoort - NVM Register Makelaar
    P.G.A. van HelvoortNVM Register Makelaar
  • Chantalle Spa - Commercieel Medewerker
    Chantalle SpaCommercieel Medewerker
  • M. Haijkens - NVM Register Makelaar
    M. HaijkensNVM Register Makelaar
  • S.K. de Jager - NVM Register Makelaar
    S.K. de JagerNVM Register Makelaar
  • Noëlle Eblé - Commercieel Medewerker
    Noëlle EbléCommercieel Medewerker
  • Anita van Wingerden - Commercieel Medewerker
    Anita van WingerdenCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 73 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 84% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Verkoop van huis uit erfenis. Goed advies over maximale transparatie door zelf als verkoper al bouwkundige keuring te laten uitvoeren. Goede hulp bij opnieuw opstarten VvE. Snelle verkoop met goede opbrengst.

  • Een verkoper

    10,0

    Alles prima, prijs ok, contact ook goed, beste makelaar in de buurt. Echte aanrader 😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  • Een verkoper

    8,8

    Stefan, heeft ons het gehele traject goed en realistisch begeleid, waarbij hij niet schuwt om ook ons als verkopers de waarheid te vertellen ( als je op een wolk zit) . Daarnaast heeft hij ons waar kon ons voorzien van goed advies. Hij is snel met zijn reacties, of dit nu gaat om bezichtiging of vragen. Kundig, Correct en dicht bij zichzelf. What you see is what you get.

Alle beoordelingen (73)

Kantoorgegevens

Arnold Spoelplein 101
2553 CG Den Haag
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media