

Overzicht
9,2
39 beoordelingen
5
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Ooms Makelaars Lansingerland. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Financieel advies
Specialisaties
Woningstyling, Woningfotografie, Nieuwbouw
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Talen
Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Nathalie SchenkCommercieel Medewerker
Joost van der LindenVastgoedadviseur
Martijn van HeeswijkDirecteur
Jim PezieNVM Register Makelaar
Jacco GroenewoudHypotheekadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 39 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 88% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,0
Duidelijk verhaal. Makkelijk te bereiken. Goed contact. Neemt het werk uit handen en rapporteert de voortgang. Prima.
Een verkoper
•9,8
Contact was prima alleen vinden wij de prijsvoor bezichtigingen aan de hoge kant voor rest prima geholpen door het gehele filiaal personeel .niets was er te veel en kregen altijd prima uitleg.
Een verkoper
•10,0
De verkoop van de woning was zeer snel en efficiënt. Binnen twee weken was de huisbezichtiging afspraak gepland. En kort daarna waren de biedingen binnen gekomen. Ik ben zeer tevreden over de verkoop proces.
Kantoorgegevens
2651 JN Berkel en Rodenrijs
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media