office-banner
de Wit Garantiemakelaars Logo

de Wit Garantiemakelaars

Van een Garantiemakelaar mag je meer verwachten.
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,3

56 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met de Wit Garantiemakelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Aanhuur

  • Taxaties


Specialisaties

Woningstyling, Woningfotografie, Monument, Nieuwbouw

Certificaten

NWWI

NRVT

VastgoedCert

Omschrijving

Sinds 1978 verkopen wij met veel plezier woningen in en om Hoogezand-Sappemeer. Deze ervaring zetten wij met ons kleine team graag voor u in, bij de verkoop of aankoop van uw woning. Wilt u ook gebruik maken van onze deskundige, persoonlijke en zorgvuldige aanpak? Bel ons gerust voor een kennismakingsgesprek.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Dhr. Delgorge, Verkoper in 2025

“Het contact liep vlekkeloos . Alles goed afgehandeld. Zijn zeer tevreden. Ook zijn het zeer spontane dames. ”

Medewerkers

  • Antoinette de  Wit - NVM Register Makelaar & Taxateur
    Antoinette de WitNVM Register Makelaar & Taxateur
  • Wies Hovenkamp - Commercieel Medewerker
    Wies HovenkampCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 56 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 87% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Dhr. Delgorge

    Verkoper

    10,0

    Het contact liep vlekkeloos . Alles goed afgehandeld. Zijn zeer tevreden. Ook zijn het zeer spontane dames.

    6 jun. 2025

  • Dhr. Smit

    Verkoper

    9,0

    Antoinette is een zeer deskundige makelaar. Ze was vol enthousiast over mijn huis, hoe we dit klushuis tot een volwaardige woning hebben gemaakt. De begeleiding was gewoon goes, en als er iets was konden we altijd ff een belletje doen hoe het er voor stond. Bem gewoon super tevreden. Mocht ik in de toekomst weer een huis willen verkopen, dan weet ik bij wie we moeten zijn.

    5 jun. 2025

  • Mevr. Voswijk

    Verkoper

    10,0

    Het hele verkoopproces is vakkundig begeleid. Fijne communicatie. Echt niets op aan te merken. Zeker aan te raden als je je huis wilt verkopen😊

    4 jun. 2025

Alle beoordelingen (56)

Kantoorgegevens

Kerkstraat 151
9601AC Hoogezand
  • Ma09:00 - 12:00, 13:00 - 17:30
  • Di09:00 - 12:00, 13:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 12:00, 13:00 - 17:30
  • Do09:00 - 12:00, 13:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 12:00, 13:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media