

Overzicht
9,1
47 beoordelingen
6
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Makelaardij Van der Houwen. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Financieel advies
Waardebepaling Doortastende aankoopmakelaar Verkoopmakelaar met strategie op maat
Specialisaties
Woningstyling, Woningfotografie
Certificaten
VastgoedCert
Talen
Engels, Nederlands, Duits

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Beau de Kantoorteckel
Esther van der Houwen - de JongDirecteur
Jacco van der HouwenMakelaar (Directeur)
Chislaine HaagsmaOfficemanager
Juliët OostraNVM Makelaar
Meike van der VliesMarketingmedewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 47 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 91% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,0
Prima makelaardij. Vakkundig, snel en enthousiast. No nonsense geen geblaat. Zo hoort het. Absolute aanrader.
Een verkoper
•9,0
Fijn contact met de verschillende medewerkers van Van der Houwen, alles werd snel geregeld en duidelijke communicatie.
Een verkoper
•5,5
De kennismaking verliep prettig en de eerste indruk van het kantoor was professioneel. De medewerkers waren beleefd en deden wat je van een makelaar in algemene zin mag verwachten. Toch is mijn ervaring over het geheel genomen teleurstellend. De verhouding tussen kosten en prestatie is uit balans: voor een van de hoogste courtages in Groningen had ik verwacht dat de dienstverlening zich duidelijk zou onderscheiden. Dat is niet gebeurd. De aanvankelijk gepresenteerde “unieke verkoopstrategie” was mede reden om juist voor dit kantoor te kiezen, maar werd tijdens het traject gewijzigd, zonder dat dit in prijs of aanpak werd gecompenseerd. Bovendien ging mijn eigen makelaar gedurende het verkoopproces zonder communicatie hierover met vakantie, waardoor de begeleiding onpersoonlijk en versnipperd werd. Niet geheel onbelangrijk kwam de verkoopprijs ook niet overeen met de prognose. Per saldo biedt Van der Houwen geen meerwaarde die de hoge kosten rechtvaardigt.
Kantoorgegevens
9724 GE GRONINGEN
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoOp afspraak
Sociale media