Hartog Makelaardij en Assurantiën Logo

Hartog Makelaardij en Assurantiën

Het gemak van alles onder één dak
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,3

7 beoordelingen

1

Medewerker

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Hartog Makelaardij en Assurantiën. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Aanhuur

  • Taxaties

  • Financieel advies


Specialisaties

Beleggen

Certificaten

VastgoedCert

NRVT

SEH

WFT

NWWI

Talen

Nederlands, Engels, Duits

Omschrijving

Van harte welkom bij Hartog Makelaardij en Assurantiën. Wij zijn u graag van dienst bij het kopen of het verkopen van uw huis, taxeren, hypotheekadvies - én ook belastingadvies en verzekeringen.

Voor u is het prettig dat we als klein kantoor nog de tijd kunnen nemen om persoonlijk aandacht aan uw belangen te besteden. Hiermee onderscheiden wij ons van veel grote bedrijven, omdat u bij ons per slot van rekening geen nummer bent. Er wordt meer dan werk van uw aankoop of verkoop gemaakt, waarbij persoonlijke benadering en alleen het állerbeste eindresultaat voorop staan.

Inmiddels zijn we ruim 85 jaar verzekerings- hypotheek- en belastingadviseur, waardoor we ook op deze terreinen kennis van zaken en veel ervaring hebben. In de makelaardij zijn wij ondertussen ruim 20 jaar werkzaam.

Onze vakkennis houden wij door bijscholing continu op peil. De kwaliteit van onze dienstverlening wordt nog eens onderstreept door het NVM-lidmaatschap, de aansluiting bij de SEH als Erkend Hypotheekadviseur/Erkend Financieel adviseur. Dit alles is voor u een waarborg voor kwaliteit en zekerheid.

Wilt u graag meer informatie? Bel of mail ons gerust voor een vrijblijvende afspraak.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Absoluut een positieve review. Communicatie over en de begeleiding met de verkoop van mijn woning was erg goed. Ik werd freguent op de hoogte gehouden van de te nemen stappen en besluiten. Ook de tips om de woning aantrekkelijk(er) te maken voor de potentiële koper zijn ook nuttig geweest. De woning moest ik wel wat minder mij maken voor de verkoop 😉. Nog steeds vind ik het verkopen van mijn/een woning niet leuk (je verkoopt tenslotte een deel van jouw herinneringen), maar ik ben wel erg blij dat dit mij door de begeleiding van Pieter een behoorlijk stuk gemakkelijker is gemaakt. Dankjewel Pieter voor jouw inzet!”

Medewerkers

  • P.K. Hartog - NVM Register Makelaar
    P.K. HartogNVM Register Makelaar
Beoordelingen gemiddelde
9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 7 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 67% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Absoluut een positieve review. Communicatie over en de begeleiding met de verkoop van mijn woning was erg goed. Ik werd freguent op de hoogte gehouden van de te nemen stappen en besluiten. Ook de tips om de woning aantrekkelijk(er) te maken voor de potentiële koper zijn ook nuttig geweest. De woning moest ik wel wat minder mij maken voor de verkoop 😉. Nog steeds vind ik het verkopen van mijn/een woning niet leuk (je verkoopt tenslotte een deel van jouw herinneringen), maar ik ben wel erg blij dat dit mij door de begeleiding van Pieter een behoorlijk stuk gemakkelijker is gemaakt. Dankjewel Pieter voor jouw inzet!

  • Een verkoper

    9,0

    Omdat ik geen vergelijkingsmateriaal heb kan ik geen 10 geven. Dat zou ik graag doen want dat zijn ze eigenlijk waard. Een top makelaar!!! Als het ooit nodig zou zijn, zullen we hen zeker benaderen voor de verkoop van ons huis.

  • Een verkoper

    9,0

    Een makelaar die weet waar hij over praat. Neemt tijd voor je en adviseerd heel goed. Kijkt naar het belang van de verkoper.

Alle beoordelingen (7)

Kantoorgegevens

Hoofdweg 114
9621 AN Slochteren
  • Ma09:00 - 17:00
  • Di09:00 - 17:00
  • Wo09:00 - 17:00
  • Do09:00 - 17:00
  • Vr09:00 - 17:00
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten