Overzicht
9,1
110 beoordelingen
23
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Van der Krabben makelaardij Oss . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Taxaties
Aankoop
Financieel advies
Van woningen en hypotheken tot en met nieuwbouw en zakelijk vastgoed: overal hebben we specialisten voor in huis.
Specialisaties
Woningstyling, Woningfotografie, Bedrijfsruimte, Horeca, Kantoren, Monument, Nieuwbouw, Winkels
Certificaten
NWWI ,
NRVT ,
VastgoedCert ,
SEH ,
WOZ ,
Adfiz
Talen
Duits, Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coƶperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Dhr. Aarts, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Ralph TimmermansNVM Register Makelaar
- Tim OttenNVM Makelaar
- Kirsi van der WielenAssistent-taxateur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 110 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 82% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Dhr. Aarts
ā¢Verkoperā¢10,0
26 mei 2025
Wij hadden niet beter geholpen kunnen worden door Olaf. De communicatie was erg goed en Olaf was telkens weer bereid om ons te helpen bij alle vragen die wij hadden rondom het gehele proces. Zowel van der Krabben als Olaf een absolute aanrader.
26 mei 2025
Dhr. Verhoeven
ā¢Verkoperā¢7,8
19 mei 2025
Het contact met onze makelaar, Tim Otten, verliep prettig. Speciaal naar Tim gevraagd n.a.v. eerdere contacten bij de verkoop van het appartement van mijn overleden vader. Ondanks de huidige woningnood vond ik het aantal bezichtigingen wel laag en had ik hier meer van verwacht. Dit ook omdat volgens oordeel van Tim de vraagprijs conform de markt was.
19 mei 2025
Een Funda gebruiker
ā¢Verkoperā¢9,3
18 mei 2025
We zijn supertevreden over onze makelaar Tim en Simge. Vanaf het begin kregen we duidelijke uitleg en handige tips, waardoor we precies wisten wat we konden verwachten. Alles werd duidelijk en rustig uitgelegd, wat veel vertrouwen gaf. De hele verkoop verliep soepel en zonder stress. Echt een fijne ervaring en we zouden deze makelaar zo weer kiezen!
18 mei 2025
Kantoorgegevens
5341HA Oss
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- Za09:30 - 12:30
- ZoGesloten
Sociale media