office-banner
Ovida makelaars Venray Logo

Ovida makelaars Venray

Jouw makelaar in Limburg!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

8,6

8 beoordelingen

3

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Ovida makelaars Venray. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Verhuur

  • Aanhuur

  • Taxaties

  • Aankoop

Bij Ovida draait alles om wonen, ondernemen en financiële zekerheid. Met vestigingen verspreid over Limburg combineren we uitgebreide marktkennis met persoonlijke aandacht en een nuchtere, resultaatgerichte aanpak. Verkoop of koop je woning bij Ovida


Specialisaties

Nieuwbouw, Recreatie, Winkels, Horeca, Kantoren, Beleggen, Bedrijfsruimte, Bijzonder beheer, Expat makelaar

Certificaten

NWWI, 

VastgoedCert, 

NRVT

Talen

Duits, Engels, Nederlands

Omschrijving

Op zoek naar een makelaar in Limburg? Met 6 vestigingen (Heerlen, Sittard, Valkenburg, Maastricht, Venray en Venlo) én meer dan 50 jaar ervaring op de vastgoedmarkt, kennen wij de provincie als geen ander!


Ovida is een échte Limburgse makelaar sinds 1975, met kantoren verspreid over de gehele provincie. 45 collega’s vormen het fundament van ons bedrijf, een team dat er staat. Ieder vanuit zijn of haar discipline met een ongekend aantal jaren ervaring of juist een jeugdige nieuwkomer met een frisse verrassende kijk op de markt. Met zes vestigingen in Limburg (Heerlen, Sittard, Valkenburg, Maastricht, Venray en Venlo) en meer dan 50 jaar ervaring op de vastgoedmarkt zijn wij uw makelaar in Limburg!


Tevens is Ovida partner in Dynamis. Dynamis is het samenwerkingsverband van veertien zelfstandige, regionale makelaarskantoren met in totaal 50 vestigingen, strategisch verspreid door Nederland. De activiteiten van de partners bevinden zich op het terrein van zakelijk- en particulier onroerend goed en financiële dienstverlening.


Op zoek naar een makelaar in Limburg voor een woning, bedrijfsruimte of taxatie? Ovida helpt je graag!


Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Contact met makelaar "Mighty" Mike verliep helemaal tot tevredenheid. Vriendelijk, kennis van zaken en klantgericht...Top...”

Medewerkers

  • Carel Fijen RM RT - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Carel Fijen RM RTNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Mike de Crom - NVM Makelaar
    Mike de CromNVM Makelaar
  • Jeremy Hofman - Commercieel Medewerker
    Jeremy HofmanCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
8,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 8 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 40% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    •

    10,0

    Contact met makelaar "Mighty" Mike verliep helemaal tot tevredenheid. Vriendelijk, kennis van zaken en klantgericht...Top...

  • Een verkoper

    •

    3,8

    Ik heb wienig actie gezien van mijn makelaar.Geen borden geplaats na twee weken en omdat ik er zelf om vroeg even plaatsen en weg .Nu drie weken latater hoor ik van mijn kopersmakelaar dat het allemaal rond was na drie dagen nog niets van mijn makelaar en geen overzicht van biedingen op het huis.Nee voor mij is dit niet de makelaar.

  • Een verkoper

    •

    8,0

    Prima, het was allemaal erg duidelijk en ze waren altijd vriendelijk en netjes naar mij toe. Erg duidelijk

Alle beoordelingen (8)

Kantoorgegevens

Poststraat 9
5801 BC Venray
  • Ma08:30 - 17:30
  • Di08:30 - 17:30
  • Wo08:30 - 17:30
  • Do08:30 - 17:30
  • Vr08:30 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media