Overzicht
9,3
152 beoordelingen
7
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Woongoed Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Specialisaties
Woningfotografie, Woningstyling, Expat makelaar
Certificaten
NWWI ,
NRVT ,
VastgoedCert ,
WOZ
Talen
Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Dhr. Van Dalfsen, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Richard DonMakelaar (Directeur)
- Nikki KoppiesNVM Register Makelaar
- Willem VrijlandtNVM Register Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 152 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 97% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Mevr. Van Dijk
•Koper•9,8
25 apr. 2025
Het contact met onze Makelaar Willem, van Woongoed makelaars, verliep heel soepel. Hij reageerde altijd snel. Hij geeft deskundig advies, waardoor we ons eerste huis, en tevens droomwoning, goed hebben aangekocht!
25 apr. 2025
Mevr. Smaal
•Verkoper•9,8
15 apr. 2025
Makelaar Willem Vrijlandt heeft ons begeleidt bij aan- en verkoop van een woning. Wat een vakman en vriendelijkheid! Zijn strategie werkt uitstekend in beide trajecten. De persoonlijke benadering en duidelijke adviezen passen prima ons. Een Makelaar (met hoofdletter M) die door ons voor 100% wordt aanbevolen! Met vriendelijke groet, Nel en Leo Smaal
15 apr. 2025
Dhr. Van der Haven
•Koper•10,0
8 apr. 2025
Wij hebben als aankoop makelaar Willem Vrijlandt van Woongoed makelaars. Een zeer deskundige en fijne makelaar die realistisch is en een goede kijk heeft op de huidige markt. Reageert zeer snel op berichten en niks is te veel gevraagd! Door zijn expertise hebben wij een geweldig huis kunnen kopen. Als wij dit zonder hulp hadden gedaan hadden wij mogelijk de hoofdprijs zou betaald! De samenwerking bevalt zo goed dat we ook Willem voor de verkoop van onze huidige woningen hebben gevraagd! Bedankt!! Sjoerd & Jalysia
8 apr. 2025
Kantoorgegevens
2901 LB CAPELLE AAN DEN IJSSEL
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media