Overzicht
9,4
72 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Steendijk Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Steendijk Makelaars biedt uitgebreide vastgoeddiensten: verkoop van uw huis, kosteloos waarde-advies, gratis zoekopdrachten, deskundige aankoopbegeleiding en nauwkeurige taxaties. Exclusieve aandacht voor elke woning en klant!
Specialisaties
Woningfotografie, Beleggen, Monument, Nieuwbouw, Recreatie
Certificaten
NWWI ,
VastgoedCert ,
NRVT ,
SCVM
Talen
Nederlands, Engels, Duits, Frans
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Dhr. J. de Reus, Verkoper in 2025
Medewerkers
- A.J.J. SteendijkNVM Register Makelaar (Directeur)
- Wilbert SchipperNVM Register Makelaar (Directeur)
- Martijn VerdonkCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 72 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 96% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Dhr. J. de Reus
•Verkoper•10,0
15 mei 2025
Zeer plezierige en vakkundige begeleiding gehad bij de aankoop van ons nieuwe huis en de verkoop van ons oude huis. 27 Jaar na onze laatste ervaringen met verkopen en kopen van een huis waren de eerste stappen op de huizenmarkt van nu en de bijbehorende hoeveelheid aan digitale zaken voor ons zeer stressvol. Vooral door de opjagende druk van de makelaar van de “andere partij” waren we bijna geneigd om het bijltje erbij neer te gooien. Dankzij de rust en het vertrouwen van de heren van Steendijk Makelaars uit Goes hebben we toch doorgezet, met een voor ons in alle opzichten een erg goed en vooral fijn eindresultaat!
15 mei 2025
Mevr. E. Ludikhuize
•Verkoper•10,0
15 mei 2025
Zeer tevreden over de kennis en kundigheid. Het contact als zeer vlot en efficiënt ervaren. Goede bereikbaarheid en een snelle verkoop.
15 mei 2025
Een Funda gebruiker
•Verkoper•5,3
14 mei 2025
In de afgelopen jaren hebben wij voor diverse aankopen en verkopen deze makelaardij ingeschakeld. Altijd een positieve indruk gekregen. In het afgelopen half jaar drie huizen ter verkoop aangedragen en 1 aankoop gedaan. Diverse teleurstellingen mogen ervaren. In het algemeen is de kwaliteit ondergeschikt geraakt aan de kwantiteit. Communicatie was ook beneden wat we gewend waren. Hebben bij onze laatste verkoopopdracht genoodzaakt gezien de opdracht in te trekken. Misschien helpt het om de zaak weer goed aan te pakken. Zijn erg vriendelijke makelaars.
14 mei 2025
Kantoorgegevens
4461GL Goes
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media