Overzicht
9,6
48 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Potters & Vooijs Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Certificaten
VastgoedCert ,
NRVT
Talen
Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Een Funda gebruiker, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Hans de JongNVM Register Makelaar
- Linda de JongNVM Assistent-makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 48 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 87% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een Funda gebruiker
•Verkoper•10,0
26 mei 2025
Het contact verliep vlekkeloos, zeer vriendelijk en deskundig. Ik raad deze makelaar ten zeerste aan!
26 mei 2025
Dhr. Van Egmond
•Verkoper•10,0
1 mei 2025
Hans heeft verstand van zaken en hebben prettig samen gewerkt! De volgende keer zou ik het zeker weer via hem doen!
1 mei 2025
Mevr. Kuijt
•Verkoper•9,0
23 apr. 2025
Heel goed geholpen en geadviseerd door Hans. Heldere en duidelijke communicatie, professioneel met een persoonlijke benadering. Heel goed bereikbaar wanneer er vragen zijn. We konden alles overlaten aan Hans en dat was heel fijn en relaxed. Kortom ik zou iedereen Hans aanraden.
23 apr. 2025
Kantoorgegevens
2225HK Katwijk
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media