

Marcel Overhof Makelaardij
Thuis in Maastricht en HeuvellandOverzicht
9,4
36 beoordelingen
1
Medewerker
Vastgoed Nederland
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Marcel Overhof Makelaardij . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Financieel advies
Zoek je een full-service verkoopmakelaar die écht met je meedenkt? Marcel Overhof Makelaardij begeleidt je deskundig en persoonlijk bij verkoop van woningen in Maastricht en Heuvelland. Eerlijk advies, duidelijke stappen en maximale inzet.
Specialisaties
Expat makelaar
Certificaten
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Limburgs, Engels, Duits

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van Vastgoed Nederland.
Vastgoed Nederland is de beroepsvereniging voor Nederlandse vastgoedprofessionals. De aangesloten professionals zijn allen werkzaam in een beroepsgroep binnen de vastgoedsector.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
- Marcel OverhofMakelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 36 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 74% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,5
Wij hebben beide onze huizen snel en succesvol via Marcel verkocht. Wij waren vanaf het begin heel blij met deze fijne samenwerking. Marcel heeft kennis van zaken, komt zijn afspraken na en het contact is makkelijk en laagdrempelig. Stap voor stap neemt hij je mee in het proces. De benadering is persoonlijk. Kortom zeker een makelaar die wij zouden aanraden!
Een verkoper
•3,8
We werken de beoordeling af zoals de punten zijn vergeven. Lokale kennis is gering, het huis wordt volgens Marcel op €345000,00 ingezet (niet getaxeerd, maar met kenners oog gewaardeerd) en wordt dan na meer dan een half jaar (vrijwel noodgedwongen) voor 10% minder verkocht. Het heeft een hoog Monopoly gehalte maar dan met de prijs naar beneden na verloop van tijd. De mooie woorden ten spijt is de service en begeleiding minimaal en enkel per ingesproken bericht vanuit de makelaars zijde ( opmerking van hem; zo communiceer ik graag, de klant is hier dus niet koning, na een verzoek van mij om "live" te communiceren krijg ik een appje dat hij dat zal doen ! ) De begeleiding is onder de maat, vanwege de geringe eenzijdige communicatie en de service is mij niet bekend in generlei vorm. De deskundigheid is twijfelachtig, de diverse fouten gemaakt in de voorlopige koopovereenkomst was voldoende geweest om door koper de zaak te ontbinden, verkeerde data's vooral, niet consistent volhouden aan datums verkeerde / foute informatie naar koper als wel verkoper, makelaar maakt tot driemaal toe excuses voor drie verschillende onderdelen, brengt vaak informatie kleuriger en niet altijd gelijkluident met de realiteit. De prijs is dan ook niet conform de geleverde prestatie, welke tijdens de afrekening nog eens met de aanbetaling wordt verdubbelt, een slordigheids foutje volgens makelaar, hij meende dat het zo was afgesproken (er wordt dus weinig tot niets in het dossier bijgehouden, de aanbetaling staat dus buiten het afschrift van de bank nergens vermeld?) VOOR IEMAND WAT PRETENDEERT DE PUNTJES OP DE i TE ZETTEN IS HET ZWAAR BENEDEN DE MAAT, IN ALLE FACETTEN VAN HET VERKOOP PROCES. HET SCHERMEN MET DE OPMERKING; IK HAD DE OPDRACHT OOK TERUG KUNNEN GEVEN IS DUS WEL ECHT GETUIGEND VAN DOORZETTINGSVERMOGEN, VAKMANSCHAP EN KLANTVRIENDELIJKHEID. Overigens zijn alle genoemde zaken hierboven vanwege de spraak berichten en geschreven berichten te verifiëren.
Een verkoper
•10,0
Goede dag allemaal ik ben met Marcel Overhof in contact gekomen door het verkoop van mijn huis. Hierover had ik helemaal geen wetenheid of verstand van bij onze eerste ontmoeting werden we al meteen gerust gesteld door Marcel. En dat gaf ons de doorslag om met Marcel in zee te gaan. Ook bij de begeleiding van de verkoop procedure deet hij er alles aan om het voor ons zo gemakkelijk en begrijpelijk te maken we werden heel goed geïnformeerd hoe de verkoop verder verliep. Het is dat de beoordeling maar tot 10 gaat voor mij is hij een 10+
Kantoorgegevens
6224 GR Maastricht
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media