Overzicht
9,3
39 beoordelingen
9
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met NassauHuis Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Aankoop
Aanhuur
Certificaten
VastgoedCert
Talen
Engels, Frans, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Mevr. Van der Pol, Verkoper in 2024
Medewerkers
- Coert (C.L.) van Beijma thoe KingmaNVM Register Makelaar (Directeur)
- Cornelie (C.A.L.) van Zuuren - BokhovenOfficemanager
- Annelène Graswinckel - VerloopSecretaresse
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 39 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 70% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een Funda gebruiker
•Koper•8,3
21 mei 2025
Goede en snelle communicatie. Goede onderhandeling. Serieus en prettig met uiteindelijk voor ons een goede aankoop. Goed advies wat betreft advies voor financiel adviseur.
21 mei 2025
Dhr. Borst
•Verkoper•9,0
19 mei 2025
Heel prettig contact gehad met de verkopende makelaar. Geen vraag was te veel. Heeft het gegeven vertrouwen niet beschaamd.
19 mei 2025
Een Funda gebruiker
•Koper•9,3
3 mei 2025
De makelaar heeft mij uitstekend geholpen. Zij heeft in enkele dagen dagen tijd, door haar snelle handelen, een prachtig appartement voor mij en namens mij aangekocht. Ben er bijzonder blij mee.
3 mei 2025
Kantoorgegevens
2514JT Den Haag
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten