Makelaarsland

WELKOM IN MAKELAARSLAND

Beoordelingen gemiddelde

8,8

Het gemiddelde is gebaseerd op 1003 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 97% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

marijke lemmers
Spaansevaartstraat 107
8,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met Pascal van Makelaarsland is prima verlopen. Hij heeft ons goed geadviseerd in het voortraject, de bezichtigingen op een prettige manier begeleid en al onze vragen tijdens het verkoopproces via app en mail snel en accuraat beantwoord. Voor ons was deze manier van begeleiden van het verkoopproces helemaal prima. Ons huis was binnen een maand verkocht en voor een goede prijs. Wij zijn blij.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
7
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Een funda gebruiker
Sint Janssingel 214
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Contact verliep heel goed en prettig. Zelf de rondleidingen doen en daarnaast op alle vlakken goed ondersteund worden is ons heel goed bevallen.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Dhr. Robert Swami-Persaud
Kraaijenberg 8003
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met onze makelaar Dennis was altijd zorgeloos en ontspannen. vanaf begin tot eind voelden wij ons goed begeleid. Als je belde en hij was er niet, belde hij steeds gauw terug en nam steeds de tijd. De stress die de verkoop van een huis met zich meeneemt werd door onze makelaar echt gereduceerd!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10