Makelaarsland

WELKOM IN MAKELAARSLAND

Beoordelingen gemiddelde

8,8

Het gemiddelde is gebaseerd op 1003 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 97% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Dhr. Jasper van Hoeven
Middenstraat 22
7,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
En weer heb ik mijn huis verkocht met behulp van Makelaarsland. Fijne professionele organisatie, die alle standaardwerkzaamheden en de formele stappen uit handen neemt en de toegang tot Funda verzorgt. Volgende keer zal ik Makelaarsland weer inschakelen.
Deskundigheid
4
Lokale marktkennis
4
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Pieter van der Meulenhof 13
8,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Makelaarsland was voor ons gewoon de perfecte partner om ons huis te verkopen. Goede prijs kwaliteit verhouding en vooral leuk om zelf je bezichtigingen te doen, je merkt dat potentiële kopers dat heel erg leuk vinden. De mensen bij makelaarsland zijn erg vriendelijk en behulpzaam en altijd bereikbaar voor advies. Gr Raimond
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Een funda gebruiker
Bijdorplaan 125
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Eerder hebben wij deze woning met de hulp van Makelaarsland aangekocht en dat is goed bevallen. Nu ook de verkoop waarin we altijd vragen konden stellen wanneer nodig en alles ten aller tijden soepel is verlopen. Eigenlijk doen ze zo’n beetje hetzelfde als iedere andere makelaar maar doordat je er zelf ook meer bij betrokken bent, snap je het proces en weet je waar je voor betaald, heel fijn! En dat voor een schijntje vergeleken met concurrenten.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
9