Wij zijn enorm tevreden! Duidelijke en snelle communicatie. Iets wat bij mij zelf ook bovenaan stond als voormalig hypotheekadviseur. Na elke bezichtingsdag een concrete terugkoppeling wat fijn is omdat je dan weet hoe jouw woning wordt gewaardeerd.
Daarnaast, in verband met aankoop van een ander pand en bezichtingen van diverse woningen, ook ervaringen gehad met andere makelaars en ook weer heel toevallig, Pinedo, dit keer in de rol van verkopend makelaar.
Het verschil in aandacht, infiormatie over de historie van de woning, omgeving, de plus- maar ook minpunten van de woning, werden bij verreweg de meeste makelaars niet benoemd. Verder dan ' dit is de keuken en oh ja, er is ook nog een vliering' kwamen ze vaak niet. Wat een armoede én...het zal je makelaar maar zijn die jouw huis moet verkopen.
Busio conclusio: ' een aanrader'
Lees volledige beoordeling
Sluit beoordeling