Via makelaar Jolanda Kempers van makelaarskantoor Ilona Wolthuis heb ik enkele maanden geleden een woning gekocht in Almere. De bezichtiging verliep positief, alles werd duidelijk toegelicht en de presentatie van de woning kwam volledig overeen met mijn verwachtingen.
Na een langdurig hoofdpijndossier met een makelaar uit Amsterdam, die mijn appartement zou verkopen, heb ik contact opgenomen met Jolanda met de vraag of zij de verkoop wilde overnemen. Dat bleek achteraf een van de beste beslissingen die ik kon nemen. Alles werd in no time geregeld en de foto’s waren supermooi en realistisch.
Ook de verkoop zelf verliep soepel. Bij vragen kreeg ik altijd snel antwoord en gedurende het hele proces werd ik goed begeleid.
Dankzij deze samenwerking heb ik niet alleen mijn droomhuis kunnen kopen, maar ook mijn appartement in Amsterdam voor een mooie prijs verkocht.
Mocht je dezelfde wensen hebben als ik had, namelijk een nieuwe woning kopen en/of je huidige woning succesvol verkopen, dan kan ik deze makelaar voor 100% aanbevelen!!!
Lees volledige beoordeling
Sluit beoordeling