De Heren van Snoek Makelaardij

Beoordelingen gemiddelde

9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 14 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 21% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Bentinckstraat 14 2
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Uitstekende begeleiding door Eric Snoek – Heren van Snoek Onlangs heb ik mijn appartement aan de Bentinckstraat 14-2 verkocht met de hulp van Eric Snoek van Makelaardij Heren van Snoek, en ik ben ontzettend tevreden over het hele proces. Vanaf het eerste contact voelde ik dat ik in goede handen was. Eric is deskundig, betrokken en denkt echt met je mee. De presentatie van de woning was professioneel en doordacht, wat duidelijk heeft bijgedragen aan een snelle en succesvolle verkoop. Daarnaast verliep de communicatie soepel en transparant – ik werd op de hoogte gehouden van elke ontwikkeling en kon altijd rekenen op snel en eerlijk advies. Ik kan Eric Snoek en zijn team van Heren van Snoek van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en professionele makelaar in Amsterdam!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Chris Vroom
Bredeweg 18
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De (ver) koop van een huis gaat gepaard met veel emoties. Daar excelleert Snoek in. Begripvol maar ze zorgen er wel voor dat het reëel blijft. No nonsens, heel veel ervaring en doorpakken. We hebben Snoek gebruikt voor ons huis en de huizen van onze kinderen. 100% aanrader
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Bijweglaan 15
8,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Een deskundig en accuraat makelaar. Prettig in de omgang en voelde heel betrouwbaar. Hij had zich goed laten informeren over de omgeving waar het pand te koop stond.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
8
Dhr. van der Klugt
Bijweglaan 15
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Eric Snoek makelaar van de heren van Snoek was onze makelaar bij de verkoop van het huis. Hij deed dit op een prettige professionele en deskundige manier. Hij heeft veel kennis van zaken en had zich goed verdiept in de specifieke situatie. Hij komt zijn afspraken na en is altijd bereikbaar. Ik zou hem zeker aanbevelen.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
10