John werkt heel efficiënt maar neemt wel de tijd voor zaken die voor verkoper (en koper) van belang zijn.
Hij is (“zegt hij”) geen stylist, maar heeft mij tijdens een vlot rondje door het huis veel waardevolle tips gegeven die mij ertoe hebben aangezet om juist op die aangetipte vlakken meer aandacht aan de presentatie van de woning te geven.
Het zelf de eerste bezichtigingen te verzorgen, die dan ook in de weekenden plaats kunnen vinden, zie ik als meerwaarde. Dit werd ook door aspirant kopers bevestigd. Het biedt natuurlijk ook financieel voordeel.
D.m.v. het door de eigenaar verstrekken van correcte achtergrond informatie creëer je meer vertrouwen naar de koper toe.
John zorgt ervoor dat de verkoper zo min mogelijk administratieve handelingen zelf hoeft te verrichten, dus ontzorgt en denkt mee met alle zaken die van belang kunnen zijn.
Chapeau voor John!
Lees volledige beoordeling
Sluit beoordeling